Srebrna nagroda w konkursie Creativity International Awards dla 19 Południka

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Srebrna nagroda w konkursie Creativity International Awards dla 19 Południka

Agencja została nagrodzona w kategorii Food & Beverage Packaging za projekty stworzone dla marki Mazurro.

Główny motyw komunikacji wizualnej, widoczny m.in. na opakowaniach kaw Mazurro, wyrażony został poprzez wzór graficzny oparty na literze „M”. Symbol ten inspirowany jest twórczością Josefa Hoffmana, założyciela tzw. warsztatów wiedeńskich, których wzornictwo, oparte na prostych formach, wyznaczało kierunek dla późniejszego modernizmu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Agencja 19 Południk odpowiadała nie tylko za zaprojektowanie opakowań kaw wchodzących w skład portfolio marki, ale również za stworzenie jej identyfikacji wizualnej, filozofii i strategii komunikacji oraz strony internetowej.

– Ta nagroda to dla nas szczególne wyróżnienie. Cieszymy się, że nasze realizacje zostały tak wysoko ocenione w jednym z najstarszych, niezależnych konkursów kierowanym do branży reklamowej i projektowania graficznego. Warto wspomnieć, że za projekty stworzone dla marki Mazurro otrzymaliśmy również nagrodę w Konkursie Niezależnej Kreacji Kreatura 2020, w kategorii Design – mówi Paweł Mikołajec, art director w 19 Południku.

Creativity International Awards to ceniony i prestiżowy konkurs o globalnym zasięgu. Ma na celu promowanie kreatywnych i nieszablonowych realizacji. W zakończonej 50. edycji oceniane były projekty zgłoszone przez agencje i niezależnych projektantów z aż 34 krajów na całym świecie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij