Marka Rajstopy Adrian z kolejną kontrowersją kampanią – tym razem na billboardzie pojawiła się „martwa” kobieta

Marka Rajstopy Adrian z kolejną kontrowersją kampanią – tym razem na billboardzie pojawiła się „martwa” kobieta

Marka Adrian, produkująca rajstopy, znana jest ze swoich dość kontrowersyjnych kampanii. Nie inaczej jest tym razem – na billboardach reklamujących produkty firmy pojawiła się „martwa” kobieta.

Polska marka Rajstopy Adrian od jakiegoś czasu realizuje kampanie, które są zgodne z jej sloganem – „Adrian kocha wszystkie kobiety”. W efekcie do tej pory pojawiły się billboardy, na których pokazano ofiarę przemocy domowej czy też plakaty przedstawiające modelkę pozującą obok trumny oraz cytat „Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą…”. Była też kampania z Iloną Felicjańską – modelką, niegdyś zmagającą się z chorobą alkoholową – którą okraszono słowami „Uzależniona, ale nie gorsza”. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Niedawno na nośnikach reklamowych w kilku miastach w Polsce pojawiły się plakaty stworzone w ramach nowej kampanii marki Adrian. Tym razem pojawiła się na nich „martwa” kobieta, a tuż obok niej hasło – „Wszyscy słyszeli, ale nikt nie wysłuchał” – sugerujące, że modelka jest ofiarą przemocy domowej.

zdjęcie: Justyna Hanak

W internecie już pojawiło się wiele negatywnych komentarzy na temat nowej kampanii marki. Firma na tę chwilę w żaden sposób nie odniosła się do nich. 

PS

Firma Adrian, produkująca rajstopy, znana jest m.in. z wielu szokujących kampanii reklamowych. W ubiegłym roku znowu zrobiło się o niej głośno, a to za sprawą sprzedaży maseczki koronkowej „zaprojektowanej dla potrzeb ochronnych”.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij