Ruszyła kampania Kubusiowe Szpitale

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ruszyła kampania Kubusiowe Szpitale

Kubuś już od 15 lat wywołuje uśmiechy dzieci w miejscach, gdzie o to szczególnie trudno – na oddziałach pediatrycznych w całej Polsce. Wszystko za sprawą wesołych krain, które maluje na ścianach szpitali. W ramach akcji „Kubusiowe Szpitale” powstało ich już ponad 50, o czym opowiada kampania marki.

„Kubusiowe szpitale” to akcja, w ramach której Kubuś odmienia szpitalne oddziały, aby mali pacjenci choć na chwilę mogli zapomnieć o swoich smutkach. Choć choroba nie jest dla najmłodszych pacjentów przyjemnym doświadczeniem, Kubusiowi udaje się ich choć trochę pocieszyć. „Kubusiowe Szpitale” powstają od 15 lat – jest ich już ponad 50 i ciągle do ich grona dołączają kolejne!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Malunki na szpitalnych oddziałach dziecięcych przedstawiają uwielbianego przez dzieci misia Kubusia – dodającego pacjentom otuchy w towarzystwie postaci z bajkowych krain. Farby wykorzystywane do ich tworzenia są bezzapachowe i antyalergiczne, dzięki czemu nie tylko finalny efekt prac, ale także cały proces ich tworzenia jest przyjazny najmłodszym.

Od początku akcji „Kubusiowe Szpitale” upiększa Maciej Kot, ceniony malarz specjalizujący się w aranżowaniu przestrzeni przeznaczonych dla dzieci. To dzięki jego pracy i zaangażowaniu, została odmalowana większość placówek znajdujących się na liście Kubusiowych Szpitali.

Kubuś o tych działaniach opowiada w kampanii, która pokazuje, jak rodzą się uśmiechy małych pacjentów. Spot emitowany jest w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych oraz na Facebooku i YouTube.

Opowieść o Kubusiowych Szpitalach z perspektywy… kilku uśmiechów, można obejrzeć tutaj: 

Agencja reklamowa: Brain Box. Dom mediowy: Starcom.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij