Shoper wzmacnia kluczową kadrę menedżerską. Paweł Rybak w roli chief commercial officer

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Shoper wzmacnia kluczową kadrę menedżerską. Paweł Rybak w roli chief commercial officer

Doświadczony menedżer wejdzie do zarządu Shoper i obejmie nowo utworzone stanowisko chief commercial officer. W nowej roli będzie odpowiedzialny za strategię sprzedaży, partnerstwa biznesowe oraz wsparcie rozwoju użytkowników platformy Shoper.

Paweł Rybak to wieloletni prezes i współtwórca sukcesu Sunrise System – wiodącego dostawcy usług marketingu internetowego (SEO i SEM) dla małych i średnich firm w Europie Środkowo-Wschodniej. W ramach międzynarodowego koncernu Bauer Media Group był również odpowiedzialny za kierowanie jednostką biznesową SEO, zrzeszającą 5 polskich agencji SEO/SEM (Artefakt, Grupa Tense, Semahead, Sunrise System, Widzialni.pl).

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Paweł Rybak to osoba związana z branżą marketingu internetowego od początku jego istnienia w Polsce. Pracując w Sunrise System, przez 16 lat rozwijał obszar SEO (Search Engine Optimization) na naszym rynku, przechodząc przez wszystkie szczeble kariery, od stażysty do stanowiska Prezesa Zarządu i udziałowca. Odpowiadał m.in. za nawiązanie strategicznego partnerstwa z Google, będąc jednym z pierwszych certyfikowanych specjalistów w regionie CEE, a także za sprzedaż udziałów do strategicznego inwestora – Bauer Media Group w 2013 r., z którą związany był następnie jako ekspert, doradzający w licznych procesach due diligence na arenie międzynarodowej. Posiada szerokie wykształcenie ekonomiczne, informatyczne, finansowe, a także tytuł Executive MBA na uniwersytecie Aalto University w Helsinkach.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij