Jeszcze więcej eksperckiej wiedzy za darmo. GetHero startuje z kolejną edycją bezpłatnych webinarów

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Jeszcze więcej eksperckiej wiedzy za darmo. GetHero startuje z kolejną edycją bezpłatnych webinarów

W połowie kwietnia agencja GetHero ruszy z kolejną edycją bezpłatnych webinarów w ramach autorskich projektów GetHero Academy i InfluTalk by GetHero. Tegoroczna edycja to jeszcze więcej eksperckiej wiedzy z zakresu influencer marketingu i mediów społecznościowych.

W zeszłym roku agencja GetHero wystartowała z autorskimi projektami GetHero Academy oraz InfluTalk by GetHero. Od października do grudnia eksperci z branży wraz z influencerami zupełnie za darmo dzielili się z internautami wiedzą z zakresu influencer marketingu i mediów społecznościowych. Jak przyznają organizatorzy, frekwencja podczas zeszłorocznych webinarów była wysoka.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Pierwsza edycja spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem. Na nasze webinary zarejestrowało się kilkaset osób. Dlatego zdecydowaliśmy się rozszerzyć tematykę spotkań i jeszcze głębiej wejść w świat influencerów. W wiosennej edycji planujemy spotkania zarówno z ekspertami, jak i z twórcami internetowymi, którzy opowiedzą o specyfice pracy z markami oraz tworzeniu contentu na różne platformy – mówi Marek Myślicki, strategic partnerships director w agencji GetHero.

GetHero Academy to 90-minutowe webinary poświęcone tematom związanym z influencer marketingiem i mediami społecznościowymi. Podczas nich eksperci przeprowadzą uczestników przez różnorodne zagadnienia i objaśnią wszystkie pojęcia z nimi związane. Wiedza, którą specjaliści będą dzielić się podczas spotkań online jest oparta na wieloletnim doświadczeniu, zdobywanym we współpracy z influencerami. Wynika ona także z dostępu do międzynarodowych badań i bazy case studies grupy Webedia, do której należy agencja GetHero. W ramach tej edycji uczestnicy dowiedzą się m.in. jak dobierać, rozliczać i działać z influencerami, a także jakie są zarobki influencerów, koszty produkcji i marże pośredników. Pierwszy webinar z tego cyklu odbędzie się już 14 kwietnia o godzinie 10:00.

InfluTalk by GetHero to natomiast cykl spotkań z największymi influencerami, którzy na co dzień realizują projekty wspólnie z agencją GetHero. Na każdym z webinarów omawiany jest jeden temat. Każdy z nich jest oparty o szereg case studies zrealizowanych wspólnie z zaproszonymi twórcami internetowymi. Webinary z tego cyklu to miejsce, w którym marki i agencje mogą poznać perspektywę influencerów i bezpośrednio zadawać pytania związane ze wspólnym tworzeniem kampanii. Pierwsze spotkanie online z tego cyklu odbędzie się 28 kwietnia o godzinie 10:00.

Udział w webinarach GetHero Academy i InfluTalk by Gethero jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji na stronie: gethero.pl/webinary.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij