Cząstki przyciągania - Natalia Hatalska pokazuje jak budować niestandardowe kampanie reklamowe

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Cząstki przyciągania - Natalia Hatalska pokazuje jak budować niestandardowe kampanie reklamowe

Natalia Hatalska, autorka bloga hatalska.com, ekspert w dziedzinie alternatywnych form komunikacji marketingowej i trendwatcher wydała album poświęcony w całości niestandardowym reklamom zrealizowanym w Polsce pt "Cząstki przyciągania: Jak budować niestandardowe kampanie reklamowe”.

„Od kiedy pamiętam, zawsze chciałam stworzyć album poświęcony polskim niestandardom. Głównie dlatego, że światowych pozycji tego typu jest całkiem sporo, natomiast dotyczących wyłącznie naszego rynku do tej pory nie było. Cieszę się bardzo, że mogłam to zrobić jako pierwsza” - mówi Natalia Hatalska.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Album zawiera 158 najciekawszych niestandardowych reklam rodzimego rynku. Ma nie tylko pokazywać dobre praktyki, promować je i tym samym zachęcać marketerów do podejmowania niestandardowych działań reklamowych. Przede wszystkim ma być próbą odpowiedzi na zasadnicze pytanie: co takiego musi znaleźć się w niestandardowej kampanii reklamowej, żeby konsument nie tylko ją zauważył i zapamiętał, ale przede wszystkim, żeby chciał o niej opowiedzieć swoim znajomym, wywołując w ten sposób epidemię społeczną.

„Przeglądając setki niestandardowych reklam, wyodrębniłam łącznie 7 schematów - tzw. marketingowych memów - które w mojej opinii są pomocne w stworzeniu skutecznej kampanii niestandardowej. Należą do nich: zaangażowanie, bliskość, użyteczność, emocje, kontekst, czas i zaskoczenie” - dodaje Hatalska.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij