WĘC PR stawia na rozwój swoich pracowników – awanse w agencji

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
WĘC PR stawia na rozwój swoich pracowników – awanse w agencji

Agencja WĘC PR poinformowała o dwóch awansach w strukturach firmy. Agata Stachnik i Wojciech Grzegorzyca to pracownicy, którzy uzyskali promocję na stanowiska wyższej rangi.

Agata Stachnik związana jest z agencją od listopada 2019 roku. Awansowała na stanowisko digital executive, na którym odpowiedzialna będzie za samodzielne prowadzenie działań dla klientów. Jako junior wspierała zespół w projektach dla Acer UK i z sukcesami wdrażała się we współpracę z Acer Baltics. Po promocji na wyższe stanowisko Agata będzie kontynuowała pracę dla obu klientów.

Wojciech Grzegorzyca w październiku 2019 roku zaczynał pracę w agencji jako junior, teraz awansował na stanowisko PR executive. Po promocji Wojciech będzie odpowiedzialny za współpracę z trzema klientami – FIXIT, GetHero oraz Sabre. Przy pierwszym z nich zajmie się egzekucją strategii firmy, jej rozwojem oraz planowaniem mediów i tworzeniem artykułów eksperckich. W przypadku GetHero Wojciech będzie miał wpływ na działania klienta – od pomysłu, przez wprowadzenie go w życie, po egzekucję. Dla Sabre poprowadzi ich komunikację PR – będzie opracowywał tematy, strategię oraz teksty we współpracy z klientem. Dodatkowo Wojciech będzie ekspertem w projektach z dziedziny esportu.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij