Zalando zaprasza marki do udziału w rundzie aplikacyjnej o nagrodę za zrównoważony rozwój

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Zalando zaprasza marki do udziału w rundzie aplikacyjnej o nagrodę za zrównoważony rozwój

Zalando zaprasza międzynarodowe marki do zgłaszania się do drugiej edycji nagrody Zalando Sustainability Award przyznawanej podczas Copenhagen Fashion Week z terminem składania zgłoszeń do 4 maja 2021 r. Zwycięzca będzie współpracował z Zalando przy opracowywaniu ekskluzywnej kolekcji kapsułowej.

Zalando kontynuuje strategiczne partnerstwo z Copenhagen Fashion Week, otwierając po raz drugi nabór wniosków o nagrodę Zalando Sustainability Award. Zalando Sustainability Award ma na celu zachęcenie marek modowych do poszukiwania zrównoważonych alternatyw i wprowadzania strategii przyczyniających się do bardziej zrównoważonego przemysłu. Termin zgłaszania marek upływa 4 maja, a zwycięzca zostanie ogłoszony 13 sierpnia podczas Copenhagen Fashion Week 2021. Zwycięska marka otrzyma nagrodę w wysokości 20 000 euro, a także partnerstwo z Zalando w opracowaniu ekskluzywnej kolekcji kapsułowej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach partnerstwa zostaną zbadane rozwiązania w zakresie zrównoważonego rozwoju przy projektowaniu materiałów, procesów produkcyjnych, rozwiązań technologicznych i identyfikowalności, w celu zdobycia wiedzy, którą można podzielić się z branżą. Aby dodatkowo wesprzeć zwycięską markę w jej rozwoju biznesowym, Zalando udostępni ją ponad 38 milionom aktywnych klientów na 17 europejskich rynkach.

Nagroda wpisuje się w strategię zrównoważonego rozwoju Zalando, do.MORE, i umożliwia wykorzystanie platformy modowej do ułatwienia współpracy w całej branży, jednocześnie zwracając uwagę na marki, które podzielają wizję Zalando. Inicjatywa ma na celu podniesienie świadomości i nawiązanie dyskusji na temat zrównoważonego rozwoju, a także zachęcenie marek modowych do poszukiwania bardziej zrównoważonych alternatyw.

Trzech finalistów zostanie wybranych 27 maja przez międzynarodowe jury składające się z liderów branży, przedstawicieli kierownictwa Zalando i komitetu organizatorów Copenhagen Fashion Week. Wszyscy trzej finaliści otrzymają 10 000 euro w ramach pokrycia kosztów produkcji i staną się częścią programu pokazów Copenhagen Fashion Week, które odbędą się w dniach 10-12 sierpnia. Członkowie jury dokładnie przeanalizują strategię zrównoważonego rozwoju każdej marki, kolekcję oraz poziom zaangażowania w zrównoważony rozwój i innowację.

Marki mogą wziąć udział w rundzie aplikacyjnej, wysyłając swoją strategię zrównoważonego rozwoju i list motywacyjny na adres [email protected]

Więcej informacji na temat nagrody znajduje się tutaj.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij