Ogólnopolska akcja Karmimy Psiaki oraz szczecińska „Figa” łączą siły, by pomóc bezdomnym psom w schroniskach

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ogólnopolska akcja Karmimy Psiaki oraz szczecińska „Figa” łączą siły, by pomóc bezdomnym psom w schroniskach

„Figa” Kingi Konieczny to książka dla dzieci, która łączy w sobie wymiar edukacyjny i charytatywny. Zysk z jej sprzedaży przekazywany jest na rzecz akcji Karmimy Psiaki, która od 2011 roku wspiera bezdomne psiaki i kociaki w całej Polsce.

„Figa” to opowieść o piesku adoptowanym ze schroniska przez kilkuletnią dziewczynkę Tusię i jej rodzinę, i ich wzajemnym oswajaniu się ze sobą. Figa jest pieskiem po przejściach, z lękami, które nowi opiekunowie muszą oswoić.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Figa dostaje nowe dobre życie, ale jej opiekunowie dostają dużo więcej, choć niedokładnie to, czego oczekiwali. Ta historia może zdarzyć się każdemu, kto ma tyle empatii, cierpliwości i odwagi, żeby pozwolić jej wydarzyć się w swoim życiu. Książka została wydana pod koniec zeszłego roku, autorką jest Kinga Konieczny, szczecińska pisarka i dziennikarka.

Ta pozycja to nie tylko mądra rozrywka dla najmłodszych, ale także realna pomoc dla bezdomnych zwierzaków

– Pisałam tę książkę, wierząc, że przyniesie wymierny efekt w postaci pomocy zwierzakom – mówi Kinga Konieczny. – Miałam nadzieję, że każdy odnajdzie w Fidze swojego przyjaciela albo zapragnie zaopiekować się jednym z tych piesków, które wciąż czekają na swoją szansę w schroniskach. Teraz każdy, kto kupi książkę, naprawdę pomoże zwierzętom, gdyż pełni ona funkcję cegiełki wspierającej wspaniałą akcję Karmimy Psiaki.

„Figa” jest adresowana do młodszych dzieci, do samodzielnego lub rodzinnego czytania. Niezwykle starannie wydana pod względem edytorskim. Jako cegiełkę wspierającą akcję Karmimy Psiaki można ją nabyć za pośrednictwem portalu Allegro Charytatywni.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij