Szkoła języka angielskiego pyta najmłodszych, czym jest szczęśliwa przyszłość

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Szkoła języka angielskiego pyta najmłodszych, czym jest szczęśliwa przyszłość

Internetowa szkoła języka angielskiego Novakid zaprasza dzieci z dziewięciu krajów do udziału w kampanii #KidsTalkFuture. Najmłodsi odpowiedzą na pytanie, jak według nich powinna wyglądać szczęśliwa przyszłość. Aby zgłosić się do projektu wystarczy nagrać i udostępnić w social mediach wideo z wypowiedzią dziecka. Najlepsze filmy zostaną wyemitowane w Dniu Dziecka przez Euronews, jedną z największych stacji telewizyjnych na świecie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Międzynarodowa platforma do nauki języka angielskiego Novakid z powodzeniem wykorzystuje w edukacji zarówno innowacyjne metody technologiczne, jak i kreatywne pomysły łączące małych uczniów na całym świecie. Tym razem szkoła rozpoczęła globalną kampanię, w której dzieci z dziewięciu krajów – Polski, Rosji, Włoch, Hiszpanii, Niemiec, Francji, Turcji, Arabii Saudyjskiej i Izraela – mogą podzielić się wizją swojej wymarzonej przyszłości. Projekt #KidsTalkFuture został powstał po to, by cały świat wysłuchał naszych pociech. Z okazji Dnia Dziecka to właśnie najmłodsi opowiedzą dorosłym, czym jest szczęśliwa przyszłość dla nich i dla całej planety.

– O przyszłości zawsze rozmawiają dorośli, choć przecież tak naprawdę należy ona do młodszego pokolenia. Jesteśmy przekonani, że możliwość zabrania głosu przez dzieci doda im wiary w siebie i upewni, że ich opinie i marzenia są ważne. Wspólnie zastanowimy się, czym jest szczęście, w jakim świecie żyjemy i jak możemy uczynić go jeszcze lepszym – mówi Max Azarov, CEO Novakid.

Aby wziąć udział w akcji należy nagrać wypowiedź dziecka w języku angielskim, dotyczącą szczęśliwej przyszłości, a następnie udostępnić wideo w jednym z serwisów społecznościowych (Instagram, Facebook, YouTube) i oznaczyć hasztagami #KidsTalkFuture i #NovaKid. Spośród zgłoszeń specjalne jury wyłoni najbardziej oryginalne i kreatywne wypowiedzi, które zostaną wyemitowane 1 czerwca przez stację telewizyjną Euronews.

Filmy można publikować do 24 maja br. Lista pytań pomocniczych, wymagania techniczne dla pliku wideo i wskazówki udostępniania znajdują się na stronie akcji: https://new.novakid.pl/kidstalkfuture.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij