Karol Strasburger i Kotlin pytają „Co jesz z ketchupem?”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Karol Strasburger i Kotlin pytają „Co jesz z ketchupem?”

Ketchup Kotlin zaprosił do współpracy Karola Strasburgera – aktora znanego z prowadzenia kultowego teleturnieju „Familiada”. Za koncepcję kampanii odpowiada Feeders Agency.

W ramach kampanii agencja Feeders przygotowała 3 filmy: „Grillmani”, „Joginki” i „Babcie” w których Karol Strasburger wciela się w prowadzącego program „Co z ketchupem?”. W video dowiadujemy się, co ankietowani przez Karola Strasburgera jedzą z ketchupem. Kampania prowadzona jest w telewizji i internecie. Dodatkowo prowadzona jest aktywacja na stronie www.ketchupy.pl, gdzie konsumenci mogą sami odpowiedzieć na pytanie zadawane w spotach: „Co jesz z ketchupem Kotlin?”, sprawdzić reakcję Karola na odpowiedź i wygrać limitowany kuferek Kotlin.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kampania prowadzona jest w telewizji i internecie. Za strategię i koncepcję oraz przebieg działań i ich promocję odpowiada agencja Feeders Agency. To kolejny projekt agencji dla marki Kotlin po znakomicie przyjętej kampanii (ponad 5 mln wyświetleń) „Król Mycia Rączek” z Piotrem Cyrwusem z listopada ubiegłego roku.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij