Magazyn National Geographic Polska wydrukowany na ekologicznym papierze w sprzedaży od 22 kwietnia

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Magazyn National Geographic Polska wydrukowany na ekologicznym papierze w  sprzedaży od 22 kwietnia

National Geographic od kilku lat podejmuje ważne tematy związane z ochroną Ziemi, od kwestii związanych z ekologią po wsparcie dla zagrożonych gatunków zwierząt.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Naszą misją jest zwiększać świadomość konsumentów, czyli nas wszystkich, na temat tego, jak kupowane przez nas produkty, podejmowane działania, codzienne wybory wpływają na stan naszej planety. Dbałość o naturę i zdrowie planety skłoniła nas również do kolejnych proekologicznych działań. Od tego wydania magazyn National Geographic zmienia papier na ekologiczny całkowicie wyprodukowany z makulatury! – mówi Agnieszka Franus, redaktor naczelna magazynu.

Nowy papier w 100% pochodzi z recyklingu, posiada najstarszy na świecie i najbardziej znany certyfikat BLUE ANGEL przyznawany tym, którzy skupiają się na procesie przetwarzania surowców i produkcji pod kątem ograniczania jej wpływu na środowisko naturalne. Mimo że magazyn ma papierową formę, do wydrukowania całego nakładu nie zostało ścięte żadne drzewo.

Polska edycja National Geographic powstaje w drukarni QUAD, w całości zasilanej energią pochodzącą ze źródeł odnawialnych.

– Majowe wydanie National Geographic Polska jest w całości poświęcone oceanom, ich tajemniczej głębi i znaczeniu, jakie mają dla nas. Opowiadamy o historii ich eksploracji, najnowszych odkryciach, nękających je problemach. O ich przyszłości, z którą związany jest również dobrostan naszego gatunku – mówi Agnieszka Franus, redaktor naczelna magazynu.

Magazyn wsparty jest kampanią promocyjną w tytułach prasowych, serwisach internetowych i social mediach wydawnictwa.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij