Sieć diagnostyki obrazowej PZU Zdrowie oficjalnie w nowych barwach

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Sieć diagnostyki obrazowej PZU Zdrowie oficjalnie w nowych barwach

Zakończył się główny etap rebrandingu sieci diagnostycznej PZU Zdrowie. Większość z blisko 40 placówek Tomma zmieniło barwy i funkcjonuje już pod nazwą PZU Zdrowie Diagnostyka Obrazowa. Wizualna integracja kończy proces przejęcia pracowni diagnostycznych przez operatora medycznego.

– Własna infrastruktura medyczna pozwala nam wdrażać jednolity standard obsługi i spójną ofertę. Jest to zgodne z naszym kierunkiem rozwoju nastawionym na doświadczenia pacjenta. Rebranding to również element wzmacniania marki PZU Zdrowie na rynku świadczeniodawców medycznych. Zmiana oznakowania w warunkach ograniczonej mobilności była wyzwaniem logistycznym, dlatego jest realizowana etapami. Dziękuję wszystkim pracownikom zaangażowanym w ten proces, a pracowników Tomma oficjalnie witam w rodzinie PZU Zdrowie – mówi Anna Janiczek, prezes Zarządu PZU Zdrowie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W nowej odsłonie działają już pracownie m.in. w: Katowicach, Krakowie, Częstochowie, Gdyni, Gdańsku, Szczecinie, Wrocławiu, Koszalinie, Bydgoszczy i Białymstoku, a wkrótce także w Poznaniu i Warszawie.

Grupa TOMMA ma 30-letnie doświadczenie na polskim rynku prywatnej opieki medycznej i jest największą, pod względem zasięgu geograficznego, siecią diagnostyczną w Polsce. Częścią PZU Zdrowie stała pod koniec 2019 roku, co wzmocniło kompetencje polskiego operatora medycznego w zakresie diagnostyki obrazowej. Pacjenci mogą korzystać z badań tomografem komputerowym, rezonansem magnetycznym, RTG i USG.

Zmiana nie wiąże się z żadnymi formalnościami dla pacjentów, którzy mogą korzystać z opieki na dotychczasowych zasadach.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij