Biodegradowalne ściereczki w Lidlu

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Zmienimy Świat

dołącz do akcji

Biodegradowalne ściereczki w Lidlu

Wraz z nadejściem wiosny warto zaplanować wiosenne porządki. Jeśli zależy nam na tym, żeby sprzątanie przebiegło szybko i sprawnie, warto sięgnąć po uniwersalne ściereczki W5. Ściereczki stworzone są z biodegradowalnego materiału tricell. Brak w nich również groźnego dla środowiska mikroplastiku.

Wiosna to dobra okazja, aby po długiej zimie dokładnie posprzątać otaczającą nas przestrzeń. Wykorzystując uniwersalne ściereczki W5, nie musimy stosować wielu środków czystości przeznaczonych do różnych powierzchni. Przy ich pomocy z sukcesem wyczyścimy m.in. meble, pozbędziemy się tłuszczu z blatów kuchennych, a nawet posprzątamy łazienkę. Dużą zaletą produktu jest formuła przeciwkurzowa oraz mocny materiał niepozostawiający włókien na przecieranych powierzchniach.

Z myślą o ochronie środowiska naturalnego nowe ściereczki W5 wykonane są z materiału tricell ulegającemu biodegradacji w ciągu 84 dni. Dodatkowo zawierają 99% składników pochodzenia naturalnego. Zgodnie ze wskazówkami klientów Lidl Polska ulepszył system wyciągania chusteczek oraz parametry opakowania, czyniąc je jeszcze wygodniejszymi w użyciu. Opakowanie ściereczek W5 w 100% nadaje się do recyklingu.

Ściereczki uniwersalne W5 dostępne są w dwóch wariantach zapachowych – zielonego jabłuszka oraz morskiego. W jednym opakowaniu znajdziemy aż 80 ściereczek, za które zapłacimy tylko 5,79 zł. W dniach 22-25 kwietnia ściereczki W5 będą objęte specjalną promocją – drugi produkt kupimy aż 62% taniej!

Wybieraj produkty przyjazne planecie!

22 kwietnie obchodziliśmy Dzień Ziemi. Z tej okazji Lidl Polska w dniach 22-25 kwietnia oferuje w promocyjnych cenach produkty przyjazne planecie – np. o 52% taniej kupimy drugie opakowanie PURIO worków na śmieci z taśmą, które są w 100% z recyklingu. W promocyjnych, niższych cenach oferowane będą również naturalne płyny do mycia łazienki, kuchni oraz szyb marki Pure Home by W5 oraz 3-warstwowy papier toaletowy Floralys w 100% stworzony z recyklingu.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij