We the Power: Patagonia filmem dokumentalnym promuje „czystą” energię

We the Power: Patagonia filmem dokumentalnym promuje „czystą” energię

Patagonia ruszyła z nową kampanią pod hasłem „We the Power”, w ramach której promuje lokalne spółdzielnie energetyczne i jednocześnie zachęca wszystkich do przerzucenia się na „czystą” energię.

Popularna marka Patagonia, która wielokrotnie pokazała, że nieobojętne są jej kwestie związane z ochroną naszego środowiska, zainicjowała nową kampanię pod hasłem „We the Power”. Brand zwraca w niej uwagę na nowe społeczności energetyczne, które w wielu krajach wciąż nie mogą konkurować z potentatami rynku energetycznego. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach inicjatywy marka stworzyła film dokumentalny, w którym promuje lokalne spółdzielnie energetyczne. Jednocześnie, Patagonia zachęca wszystkich, by swojego zmienili dostawcę energii elektrycznej na takiego, który wykorzystuje do pozyskania energii źródła odnawialne. 

Oprócz filmu dokumentalnego, Patagonia stworzyła też informator, który ma za zadanie połączyć konsumentów z lokalnymi spółdzielniami elektrycznymi w całej Europie.

PS

Dyrektor generalny Patagonii Ryan Gellert przedstawił plany marki na najbliższe kilka lat – popularny brand skupi się bardziej na naprawie i sprzedaży używanych ubrań, a mniej na produkcji nowych produktów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij