TikTok wprowadza generowanie leadów, aby umożliwić markom pozyskiwanie nowych klientów

TikTok wprowadza generowanie leadów, aby umożliwić markom pozyskiwanie nowych klientów

By jeszcze bardziej wspomóc reklamodawców w osiąganiu wymiernych wyników z prowadzonych na platformie działań, TikTok wprowadza nowe rozwiązanie – generowanie leadów, które w łatwy sposób pomoże markom zdobyć nowych klientów i zwiększyć tym samym konwersję.

Proces generowania leadów rozpoczyna się od wypełnienia przez użytkownika TikToka formularza, w którym podaje swoje dane osobowe (takie jak imię, adres mailowy czy numer telefonu), dzięki czemu sygnalizuje marce zainteresowanie danym produktem bądź usługą. Dodatkowo, podstawowe informacje takie jak imię czy email, które użytkownicy TikToka przekazują podczas zakładania konta, mogą być automatycznie wypełnianie. Podczas wypełniania formularza użytkownik otrzymuje informację o ochronie danych osobowych, które zbierane są wyłącznie na potrzeby reklamodawców. W formularzu załączone są zarówno Polityka prywatności TikToka, jak również Polityka prywatności reklamodawców. Przesłane leady są następnie pobierane ręcznie lub, jeśli są zintegrowane z CRM firmy, mogą być natychmiast przekazane reklamodawcom.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Generowanie leadów to nie tylko szansa na dotarcie do nowych grup odbiorców, lecz także umożliwienie firmom tworzenia w pełni spersonalizowanych wiadomości, które zacieśniają więź między marką a klientem, i są istotne dla wielu grup konsumentów.

– W TikTok chcemy wspierać firmy w nawiązywaniu długofalowych relacji z klientami, zachowując przy tym najwyższe standardy bezpieczeństwa w stosunku do naszych użytkowników. Nieustannie rozwijamy naszą platformę oraz udostępniamy nowe funkcjonalności, które pozwalają markom docierać do nowych grup odbiorców, jednocześnie chroniąc naszą społeczność i budować przestrzeń, w której każdy może czuć się komfortowo. Jestem przekonana, że generowanie leadów, pozwoli reklamodawcom prowadzić jeszcze bardziej efektywne kampanie na TikToku i tym samym zwiększyć sprzedaż – mówi Sylwia Chada, general manager TikTok w Polsce i Europie Centralnej.

PS

Ze skutecznym pozyskaniem leadów wiąże się szereg obowiązków. Wejście w życie RODO dodatkowo skomplikowało cały proces i sprawiło, że wiele firm zadaje sobie dziś pytanie, jak skutecznie i bezpiecznie pozyskiwać dane kontaktowe w celach marketingowych.

PS2

Światowy Tydzień Szczepień przypada na 24-30 kwietnia. Z tej okazji TikTok, wraz ze Światową Organizacją Zdrowia, Team Halo i innymi organizacjami pozarządowymi, rozpoczął działania edukacyjne na temat szczepień przeciw COVID-19.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij