#WyprawaCosta - blogerzy wspierają COSTA COFFEE

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
#WyprawaCosta - blogerzy wspierają COSTA COFFEE

COSTA COFFEE nawiązała współpracę z popularnymi polskimi blogerami i vlogerami. Jessica Mercedes Kirschner, Andrzej Tucholski, Włodek Markowicz i Karol Paciorek odwiedzili Palarnię w Londynie, spotkali się z największymi ekspertami w dziedzinie kawy.

W marcu COSTA COFFEE zabrała blogerów na wyprawę do swojego centrum dowodzenia w Londynie. Jessica Mercedes Kirschner, Andrzej Tucholski oraz Włodek Markowicz i Karol Paciorek obserwowali w palarni kawy jak przebiega proces wypalania jeszcze zielonych ziaren metodą „Slow roasting”. W specjalistycznym laboratorium wcielili się w profesjonalnych degustatorów kawy, uczyli się rozróżniać Arabikę od Robusty oraz dowiedzieli się, co oznacza prawdziwe Corto. Jessica obserwowała styl gości odwiedzających londyńskie kawiarnie. Andrzej przeprowadził wywiad z Gennaro Pelliccia, charyzmatycznym testerem kawy, którego język swego czasu był ubezpieczony na sumę 10 mln funtów. Z kolei Lekko Stronniczy duet spotkał się z baristami, którzy kochają sztukę parzenia kawy. Blogerzy odbyli wiele ciekawych rozmów z inspirującymi osobami. Efekty wyprawy można obejrzeć na ich blogach oraz pod hashtagiem #WyprawaCosta.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W kwietniu i w maju w warszawskich kawiarniach COSTA COFFEE odbywają się spotkania blogerów z czytelnikami i widzami. W efekcie współpracy z blogerami wygenerowano zasięg na poziomie około 555 000.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij