mPay nowym klientem Communication Unlimited

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
mPay nowym klientem Communication Unlimited

Do grona klientów agencji marketingu zintegrowanego Communication Unlimited dołączyła firma mPay, główny dostawca rozwiązań z obszaru m-płatności.

mPay to polska marka, która od 18 lat kreuje i podnosi jakość swoich produktów, wprowadzając szereg innowacyjnych rozwiązań z obszaru m-płatności. Łączy bogate doświadczenie i wiedzę ekspercką z najnowszymi technologiami, idealnie wpisując się w bieżące trendy rynkowe, odpowiadając na oczekiwania użytkowników i wyznaczając standardy w branży. Aplikacja mPay umożliwia m.in. kupowanie biletów komunikacyjnych, regulowanie należności za płatne parkowanie czy zasilanie telefonicznych kont prepaid za pomocą smartfona lub tabletu. mPay stale poszerza portfel swoich usług i wzmacnia kompetencje w nowych obszarach.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W związku z rozwojem oraz wzbogacaniem kompetencji marki Communication Unlimited przygotuje strategię jej pozycjonowania. Pozwoli to mPay na funkcjonowanie w różnych obszarach rynku i silnie wyeksponuje oferowane przez nią korzyści. Kolejnym krokiem będzie opracowanie strategii komunikacji, dzięki czemu mPay będzie mógł prowadzić efektywny dialog z odbiorcami z różnych segmentów przez pryzmat rozbudowanego portfela produktowego.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij