PIZZA BOYZ z grupy FoodX nad Wisłą. Kultowe warszawskie restauracje w schodkach

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
PIZZA BOYZ z grupy FoodX nad Wisłą. Kultowe warszawskie restauracje w schodkach

Mieszkańcy Warszawy co roku z niecierpliwością czekają na otwarcie sezonu nad Wisłą. Każdego lata bulwary, wybrzeże i słynne schodki przyciągają setki tysięcy ludzi, a inwestorzy z branż gastronomicznych marzą o lokalu w tych okolicach. W tym roku swoją działalność rozpoczyna miejsce o adekwatnej nazwie schodki. To kompleks gastronomiczny klubowej barki WIR, w której znajdziemy warszawskie restauracje w tym kultową PIZZA BOYZ.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Z końcem kwietnia PIZZA BOYZ jako pierwsza restauracja w schodkach rozpoczęła z sukcesem działalność na wynos. Restauracja oferuje swoim gościom nad Wisłą pięć najpopularniejszych pizz ze swojego standardowego menu, które będą dostępne także w wygodnej formie slice’ów. Poza tym można zamówić smaczne dodatki – kilka rodzajów frytek i stixy oraz doskonale znane charakterystyczne sosy i słodki popcorn CBD.

Pyszna pizza to nie wszystko co mają do zaoferowania właściciele PIZZA BOYZ.

– Latem planujemy cykl wydarzeń, które będziemy organizować wokół naszego spotu nad Wisłą. Nasi goście mogą spodziewać się pop-up’ów kulinarnych naszych pozostałych brandów, ale nie tylko. Na pewno nie zabraknie także współorganizowanych przez nas wydarzeń muzycznych, a pod koniec lata szykujemy coś naprawdę dużego z okazji 10 lecia naszej działalności. Z niecierpliwością wyczekujemy pełni nadchodzącego sezonu – cieszymy się, że dajemy naszym Klientom kolejne miejsce z wyjątkowym klimatem i oczekujemy świetnych wyników – mówi Piotr Śliwa, współwłaściciel restauracji grupy FoodX

Oprócz kultowej pizzy, amatorzy nadwiślańskich spacerów będą mogli kupić brandowane produkty z logo marki, które dostępne są na https://pizzaboyz.pl/ w zakładce SKLEP. Nie zabraknie także atrakcji dla fanów wodnych szaleństw, PIZZA BOYZ będzie miała swoją własną łódkę, którą będzie można wynająć. Do rejsu obowiązkowe zamówienie pizzy.

Schodki to kompleks drewnianych kontenerów, w jednym z nich znajduje się właśnie PIZZA BOYZ. W pozostałych mieści się bar oraz kontenery restauracji THE COOL CAT i VEGAN RAMEN SHOP.

PIZZA BOYZ i schodki znajdują pod adresem Bulwary B.Grzymały Siedleckiego, naprzeciwko barki WIR, tuż pod mostem Poniatowskim.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij