Multipłatności w e-sklepach empik.com i smyk.com

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Multipłatności w e-sklepach empik.com i smyk.com

Innowacyjne na polskim rynku formy płatności zostają wprowadzone w sklepach internetowych empik.com i smyk.com. W ramach jednej transakcji można podzielić płatność na kilka różnych sposobów.

Dzięki multipłatnościom znikają problemy wynikające z braku wystarczających środków finansowych na zakup wymarzonego produktu. - Przykładowo, jeśli wymarzona książka czy zabawka kosztuje 50 zł, to kwotę 30 zł można zapłacić Ekartą, a pozostałe 20 zł przelewem lub też 30 zł Ekartą i 20 zł kartą kredytową. Konfiguracje dotyczące sposobów płatności są dowolne – mówi Dorota Bachman, Dyrektor Marketingu i Rozwoju Biznes, E-commerce Services Sp. z o.o. - Możliwe jest także łączenie środków z kilku Ekart. Informacje o dostępnych środkach pieniężnych są dostępne w zakładce „moje środki”. Możliwość płacenia w ramach jednej transakcji różnymi sposobami jest unikalna w polskim e-commerce.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Multipłatności to także multisklepowość: część środków z tej samej karty można wydać w sklepie internetowym empik.com, pozostałą w smyk.com. Co równie istotne, przez cały okres ważności karty można dowolnie dysponować środkami - także tymi, które pozostają na karcie po dokonaniu zakupów na kwotę mniejszą niż jej nominał.

Ekarta to elektroniczny bon podarunkowy, którym można płacić w sklepach internetowych empik.com i smyk.com. Jest to rozwiązanie korzystne nie tylko ze względu na funkcjonalność i komfort użytkowania. Ekarta ma postać kodu alfanumerycznego, który może być przesłany drogą elektroniczną lub nadrukowany na dowolnie wybrany nośnik. – Kody mogą być dystrybuowane w formie bonów upominkowych, estetycznych i wygodnych kart, na opakowaniach produktów, w mailingach i smsach. Stawiając na uniwersalność, pozostawiamy Klientom swobodę przy wyborze sposobu ich dystrybucji – mówi Dorota Bachman – Kładziemy nacisk na korzyści dla Klientów biznesowych, oferując atrakcyjne rabaty przy zamówieniach hurtowych.

Ekarta jest idealnym upominkiem dla pracowników czy też kontrahentów, których zainteresowania i potrzeby są zróżnicowane. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij