Aleksandra Wilczak dołącza do zespołu LVL UP MEDIA

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Aleksandra Wilczak dołącza do zespołu LVL UP MEDIA

Aleksandra Wilczak dołączyła do zespołu LVL UP MEDIA na stanowisku junior media planner. Do jej zadań będzie należało wsparcie i analiza komunikacji mediowej oraz strategii, jak również współpraca z klientami agencji.

Przez ostatni rok pracowała w MediaComie na stanowisku media executive. Zajmowała się codzienną obsługą dużego klienta z branży FMCG na poziomie międzynarodowym, koordynowała wiele projektów i kampanii mediowych na 10 rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, przygotowywała różnego rodzaju posumowania, analizy i rekomendacje.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Ukończyła studia magisterskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Zarządzanie ze specjalizacją Zarządzanie Projektami. Ma doświadczenie dziennikarskie i reporterskie (magazyn MaleMEN, TVN24), a w swojej karierze zawodowej zorganizowała też niejedną konferencję czy event.

Poza pracą jej największą pasją jest muzyka. Od trzech lat uczy się śpiewać akompaniując sobie na gitarze klasycznej i ukulele. Podczas studiów mieszkała przez 6 miesięcy w Portugalii i na pewno będzie to pierwszy kraj, który odwiedzi w postpandemicznej rzeczywistości.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij