Konferencja Sport For Brands już 27 maja 2021 roku

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Konferencja Sport For Brands już 27 maja 2021 roku

Konferencja Sport For Brands to wydarzenie, jakiego jeszcze nie było w polskim sporcie i biznesie. Podczas jednego dnia 20 topowych ekspertów zaprezentuje na swoim przykładzie, w jaki sposób wykorzystywać w bieżących działaniach obszar marketingu i sponsoringu sportowego.

Po sukcesie marcowego Kongresu Sport Biznes Polska, a przed rozpoczęciem dwóch dużych imprez sportowych Stowarzyszenie SBP przygotowało kolejne wydarzenie dedykowane przedstawicielom świata sportu i biznesu. Już 27 maja 2021 roku odbędzie się konferencja Sport For Brands, której głównym celem jest pokazanie, że sponsoring sportu to doskonałe narzędzie do realizacji celów biznesowych, marketingowych, społecznych oraz ogromna szansa na zbudowanie zaufania i zaangażowania odbiorców.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Organizatorzy zaprosili do udziału przedstawicieli 10 marek, którzy przedstawią możliwości wykorzystania marketingu i sponsoringu sportowego w codziennych działaniach, zarówno w ujęciu krajowym, jak i lokalnym.  Zaprezentowane zostaną również najnowsze trendy  i rozwiązania. 

Aby w pełni ukazać wieloformatowość poruszanych zagadnień, w programie znalazły się takie tematy jak: 

  • Jak profesjonalnie budować wieloletnie partnerstwo, które będzie angażować markę, organizację oraz kibiców?
  • Sponsoring obiektów sportowych – jak wykorzystać potencjał infrastruktury,                         a jednocześnie realizować określone cele marketingowe oraz biznesowe sponsora?
  • Sport jako element kampanii promocyjnej – jak wzbudzić emocje i zostać zapamiętanym przez odbiorców?

Formuła wydarzenia zakłada 20-minutowe wystąpienia oraz 10-minutowe sesje Q&A, podczas których uczestnicy będą mieli możliwość zadania pytań ekspertom za pośrednictwem dedykowanej platformy. 

Szczegółowy program i informacje na temat uczestnictwa w konferencji Sport For Brands dostępne są na stronie Stowarzyszenia.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij