Cezary Pazura jako Kiler promuje szczepienia na koronawirusa

Cezary Pazura jako Kiler promuje szczepienia na koronawirusa

Kancelaria Premiera zaprezentowała właśnie nowy spot stworzony w ramach rządowej kampanii #SzczepimySię. W reklamie ponownie wystąpił aktor Cezary Pazura, który – tym razem jako Kiler – zachęca do skorzystania ze szczepionki na koronawirusa.

Rządowa kampania promująca szczepienia na koronawirusa rozpoczęła się pod koniec ubiegłego roku. Na początku stycznia Kancelaria Premiera zaprezentowała spot, w którym wziął udział aktor Cezary Pazura i przekonywał, że „szczepienie to nie tylko Twoja sprawa!”.. Teraz światło dzienne ujrzała nowa odsłona kampanii.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W spocie stworzonym w jej ramach ponownie widzimy Cezarego Pazurę – tym razem jednak aktor wcielił się w rolę Kilera, czyli bohatera, którego znamy z kultowego już filmu o tym samym tytule. Pazura, wchodząc na szczepienie do gabinetu lekarskiego, spotyka Sławomira Orzechowskiego, który we wspomnianej produkcji grał rolę seryjnego mordercę i kwituje to słowami „Nawet prawdziwy Kiler nie boi się szczepienia przeciw Covid-19”.

PS

W ubiegłym tygodniu w Senacie odbyła się premiera spotu, zachęcającego do szczepień przeciwko COVID-19. W animowanym filmie z udziałem członków Komisji Zdrowia oraz ekspertów komisji, opartym na motywach wiersza Jana Brzechwy „Żuk”, senatorowie przekonują, dlaczego warto przyjąć szczepionkę.

PS2

Elton John i Michael Caine wystąpili w najnowszej kampanii zrealizowanej na rzecz brytyjskiej służby zdrowia. Słynny wokalista oraz laureat Oscara w humorystyczny sposób zachęcają do przyjmowania szczepionki przeciwko koronawirusowi.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij