No drama: Roger Federer i Robert De Niro promują Szwajcarię w humorystycznym spocie

No drama: Roger Federer i Robert De Niro promują Szwajcarię w humorystycznym spocie

Do sieci trafił właśnie nowy spot promujący Szwajcarię, który szybko podbił serca internautów. W reklamie bohaterami są tenisista Roger Federer oraz aktor Robert De Niro, który wyjątkowo nie chce promować europejskiego państwa, tłumacząc, że jest ono „zbyt perfekcyjne”.

Organizacja Switzerland Tourism zaprezentowała swój nowy spot promujący Szwajcarię. Jednym z bohaterów kampanii jest tenisista Roger Federer, który niedawno został ambasadorem szwajcarskiej turystyki.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W spocie jedną z głównych ról odgrywa także aktor Robert De Niro, który przeglądając przepiękne krajobrazy Szwajcarii, dzwoni do tenisisty, by poinformować go, że jednak nie chce zagrać w reklamie promującej ten kraj. Zaskoczony Federer próbuje namówić gwiazdora do zmiany swojej decyzji, lecz ten jest nieugięty.

„Spójrz gdzie jesteś, Roger. Macie góry, ośrodki narciarskie, urocze małe miasteczka, zielone doliny. Żadnych dramatów, ani jednego! (...) Jestem aktorem, który potrzebuje konfliktów, skrajności. Szwajcaria jest zbyt idealna” – mówi De Niro w spocie. 

Na zakończeniem rozmowy dodaje zaś – „Może poproś (atora Toma – przyp. red.)  Hanksa”.

Spot wieńczy zaś hasło „Jeżeli potrzebujesz wakacji bez dramatu – wybierz Szwajcarię”. 

Reklama szybko podbiła serca internautów. Na YouTubie na ten moment ma już ponad 13 mln wyświetleń.

PS

Organizacja Visit Netherlands zaprezentowała nowy spot promujący Holandię. Cała narracja reklamy oparta jest o jeden z atrybutów tego kraju – czyli barwne kwiaty.

PS2

Organizacja Tourism New Zealand ruszyła niedawno z nową, nietypową kampanią, w ramach której zachęca internautów z całego świata do wirtualnego zwiedzania kraju za pomocą przygodowej gry.

PS3

Trzy popularne aktorki – Gwyneth Paltrow, Kate Hudson i Zoe Saldana – wystąpiły w najnowszej kampanii organizacji turystycznej Dubai Tourism. Spot, przypominający krótkometrażowy hollywoodzki film, promuje największe miasto Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij