Your body hair, your choice: Veet w nowej kampanii udowadnia, że włosy na ciele są „okej”

Your body hair, your choice: Veet w nowej kampanii udowadnia, że włosy na ciele są „okej”

Marka Veet ruszyła z nową kampanią pod hasłem „Your body hair, your choice”, w której przełamuje tabu dotyczące owłosienia na ciele. Jednocześnie brand podkreśla, że każda kobieta sama decyduje o tym, czy chce dbać o swoje włosy na ciele, czy nie.

Veet to kanadyjska marka chemicznych środków do depilacji, która postanowiła zmienić swoją komunikację i przekonuje, że włosy na ciele są „okej”. Taka postawa została zaprezentowana w nowej kampanii brandu, stworzonej w duchu idei ciałopozytywności.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W spocie stworzonym w ramach inicjatywy marka przypomina kobietom, że to wyłącznie ich wybór, czy chcą dbać o swoje owłosienie na ciele, czy nie – Veet celebruje to hasłem przewodnim „Your body hair, your choice”. Jednocześnie brand podkreśla, że niezależnie od wyboru, oferuje swoim klientkom szeroką gamę produktów stworzonych specjalnie z myślą o nich. 

Za realizację odpowiada agencja BETC.

PS

Producent maszynek do golenia Billie ruszył z kampanią, za pomocą której chce walczyć z fałszywym obrazem kobiecego ciała w reklamie. W nowym spocie pod hasłem „Project Body Hair” modelki istotnie mają owłosienie.

PS2

Marka Bodyform, w Polsce znana jako Libresse, ruszyła z nową kampanią pod hasłem #Wombstories, w której pokazuje liczne sposoby doświadczania ciała przez kobiety, a także jak dużą rolę w tym wszystkim odgrywa macica.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij