Uber świętuje otwarcie restauracji i rozdaje zniżki na przejazdy dla wszystkich

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Uber świętuje otwarcie restauracji i rozdaje zniżki na przejazdy dla wszystkich

Już 15 maja restauracyjne ogródki znów zapełnią się gośćmi. Z tej okazji Uber startuje z wyjątkową promocją, by wesprzeć sektor gastronomiczny oraz pozostałe branże, które otwierają się w ramach stopniowego znoszenia restrykcji. Użytkownicy, którzy planują odwiedzić ulubione miejsca, będą mogli skorzystać z kodów uprawniających nawet do 50 proc. zniżki na przejazdy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach wspierania restauracji i pozostałych sektorów gospodarki, które przez ponad 200 dni były zamknięte lub działały w ograniczonym zakresie, Uber postanowił zaoferować zniżki dla wszystkich użytkowników aplikacji.

Uberem do ulubionych miejsc

Uber zachęca wszystkich, którzy planują wyjścia do restauracji, barów i muzeów, do bezpiecznego przemieszczania się. W najbliższych dniach firma będzie oferowała specjalne zniżki na przejazdy, które obniżają cenę od 10 proc. do nawet 50 proc. Wszystko po to, aby umożliwić użytkownikom odwiedzenie ulubionych miejsc przy jednoczesnym przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa. Kody promocyjne zostaną rozesłane do użytkowników w formie mailingu. Promocja obowiązuje od 15 maja do wyczerpania kodów.

Nowa normalność

Wielu z nas z pewnością czeka na otwarcie gastronomii. Stopniowy powrót do normalności nie oznacza jednak całkowitej rezygnacji z przestrzegania zasad. Wciąż powinniśmy unikać tłumów i dbać o siebie oraz innych. Planując wyjście najlepiej zarezerwować stolik w ulubionym lokalu, aby mieć pewność, że nie będziemy stać w tłocznych kolejkach. W dotarciu do celu pomoże Uber, który od początku pandemii wprowadził szereg inicjatyw mających zwiększyć komfort i bezpieczeństwo przejazdów. Wśród najważniejszych i najbardziej docenianych zmian są: przesłony w autach, technologia weryfikująca czy kierowca nosi maseczkę, zwrot kosztów za środki ochrony osobistej oraz środki czyszczące dla kierowców czy wytyczne w aplikacji przypominające o kluczowych zasadach bezpieczeństwa.

– Nadzieja na powrót do normalności jest coraz większa, a jej zwiastunem jest ponowne otwarcie gastronomii, branży hotelarskiej i instytucji kultury. Chcemy aktywnie wspierać restauracje, kawiarnie i puby w całej Polsce, które były zamknięte dla gości przez wiele miesięcy. Dlatego w najbliższych dniach oferujemy użytkownikom przejazdy ze zniżką nawet do 50 proc., aby ułatwić im powrót do ulubionych miejsc – mówi Michał Konowrocki, dyrektor zarządzający Uber Poland.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij