Kongres Perły Samorządu 2021. Partnerem technologicznym został polski startup Gridaly

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kongres Perły Samorządu 2021. Partnerem technologicznym został polski startup Gridaly

Już 12 i 13 maja br. odbędzie się kolejny kongres „Perły Samorządu”. Organizatorem wydarzenia jest Dziennik Gazeta Prawna, a odbędzie się ono na platformie eventowej Gridaly.

Podobnie jak w poprzednim roku, Dziennik Gazeta Prawna postanowił zorganizować swój kongres „Perły Samorządu” online. Będzie to piąta edycja kongresu, podczas którego poruszane są najważniejsze tematy związane ze wspólnotą samorządową. Partnerem technologicznym spotkania jest polski startup Gridaly, którego rozwiązanie, dzięki skalowanej infrastrukturze chmurowej, umożliwia przeprowadzanie eventów dla tysięcy, a nawet setek tysięcy uczestników z dowolnego miejsca na świecie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Platforma Gridaly została w pełni dostosowana do charakteru wydarzenia – słuchacze z łatwością odnajdą na niej interesujące ich dyskusje. Wśród zaplanowanych tematów znajdziemy m.in. przyszłość polskiej ochrony zdrowia i transportu publicznego, dyskusje o tym, co czeka nas w gospodarce w najbliższych 12 miesiącach oraz o szansie na poprawę sytuacji szpitali. Wśród oferowanych działań Gridaly zwraca uwagę również na networking. Bogaty wybór narzędzi komunikacyjnych pozwoli uczestnikom nie tylko na bliski kontakt z ekspertami, ale również na prowadzenie licznych konwersacji oraz dzielenie się opiniami zarówno przed, w trakcie i po wydarzeniu.

Kluczowymi aspektami wydarzeń online są dostępność i bezpieczeństwo. Mimo stopniowego znoszenia obostrzeń nadal mamy do czynienia z zagrożeniem epidemicznym, a uczestnictwo w wirtualnym evencie pozwala zminimalizować ryzyko transmisji wirusa. Co więcej, event online to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mogłyby pojawić się na konferencji organizowanej stacjonarnie ze względów logistycznych. Nowoczesne technologie pozwalają na całkowite przeniesienie spotkań do świata wirtualnego, nie odbierając uczestnikom możliwości integracji i dyskusji.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij