Psy i koty do adopcji na pudełkach diety pudełkowej

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Psy i koty do adopcji na pudełkach diety pudełkowej

Catering dietetyczny Black Monkey Cooks nawiązał współpracę z fundacją „Bo ja Kocham Psy” i od połowy maja br. w ramach akcji #przezmalpedoserca na pudełkach z posiłkami będą pojawiać się wizerunki dostępnych do adopcji psów i kotów.

W pierwszym etapie akcji adoptować będzie można między innymi 12-letnią sunię Misię (która „pomimo wieku odpowiedniego dla seniora dżungli jest niczym mała małpka”), roczną krewną Border Collie Śnieżkę, poruszającego się na wózku Czarnego, ośmioletniego kota Gustawa i piękną kotkę Milkę.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– W związku z ciągłym wzrostem liczby przygotowywanych przez nas posiłków pomyśleliśmy, że możemy wykorzystać nasze pudełka w szczytnym celu. Kochamy zwierzęta, naszą postacią jest Czarna Małpa, która nie tylko świetnie gotuje, ale też ratuje dzień naszych klientów na wiele sposobów. Tym razem Małpa ratuje samotne zwierzaki – tłumaczy Paweł z Black Monkey Cooks.

#przezmalpedoserca to nie tylko adopcja. Każda osoba zamawiająca posiłki z Black Monkey Cooks będzie mogła podczas komponowania swojego menu dodać do zamówienia miskę z karmą dla zwierzaka przebywającego w fundacji.

– Dzięki tej akcji szansa na znalezienie domów dla podopiecznych naszej fundacji znacznie wzrasta. Małpa dostrzegła potrzeby swoich czworonożnych przyjaciół, za co jesteśmy jej niezmiernie wdzięczni – dodaje Orina, wolontariuszka Fundacji Bo Ja Kocham Psy.

Szczegóły akcji dostępne są na stronie blackmonkeycooks.com/przezmalpedoserca

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij