GTA: Wisła Płock. Klub piłkarski stworzył viral, w którym odtworzono klimat kultowej gry

GTA: Wisła Płock. Klub piłkarski stworzył viral, w którym odtworzono klimat kultowej gry

Jak poinformować swoich kibiców o tym, że jeden z piłkarzy przedłuża kontrakt na kolejny rok? Wisła Płock zrobiła to po mistrzowsku - w krótkim filmie, który jest zabawnym nawiązaniem do świata z serii Grand Theft Auto.

Piotr Tomasik zostaje w Wiśle Płock na kolejny rok - tą może niezbyt porywającą informację można było przedstawić w mediach formie krótkiego postu, ale klub postanowił zrobić coś więcej. Marketingowcy Wisły Płock stworzyli zabawny 2-minutowy film, w którym piłkarz wciela się w rolę bohatera popularnej gry GTA.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Twórcy zadbali o to, aby jak najlepiej oddać klimat gry, w której jako postać przechadzamy się po mieście, jeździmy po nim samochodem lub motocyklem i wykonujemy mniej lub bardziej niebezpieczne misje od swych zleceniodawców. W wersji "GTA: Wisła Płock"  tą misją jest przedłużenie kontraktu z klubem - bohater najpierw wybiera się do sklepu, by nabyć koszulkę z herbem Wisły, a następnie składa w klubie podpis i bierze udział w sesji zdjęciowej. 

Jak możemy się domyślić, główną postacią w parodii gry jest piłkarz Piotr Tomasik, który postarał się jak najlepiej przedstawić charakterystyczne sztywne ruchy i balans ciała bohatera rodem z GTA.

Warto wiedzieć, że w nagraniu oprócz Tomasika wzięli udział m.in. prezes Tomasz Marzec czy fotograf Mateusz Ludwiczak - wszyscy biorący udział w produkcji byli na tyle przekonujący, że nagranie momentalnie stało się viralem w sieci i zebrało już setki tysięcy wyświetleń.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij