Plej partnerem akcji #RazemNamPoDrodze

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Plej partnerem akcji #RazemNamPoDrodze

W związku ze 150. urodzinami Continental marka przypomina o tym, jak ważne jest bezpieczeństwo na drodze i zachęca do wspólnego pomagania poszkodowanym w wypadkach drogowych – podopiecznym Fundacji Moc Pomocy. Agencja Plej wspiera w tej misji Continental.

Za pomocą aplikacji Activy każdy swoją aktywność fizyczną może połączyć z Misją Continental i wziąć udział w uzbieraniu 50 000 złotych na rzecz Fundacji Moc Pomocy. Misja Continental rozpoczyna się 14 maja i potrwa 3 miesiące. W tym czasie każdy zarejestrowany w aplikacji Activy w Misji Continental kilometr przejechany na rowerze, rolkach, deskorolce, przebiegnięty, a także przespacerowany, przełoży się na środki, które trafią do Fundacji Moc Pomocy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jak wziąć udział w Misji Continental?

  1. Wystarczy pobrać aplikację Activy (dostępna zarówno na Android oraz iOS)
  2. Dokonać krótkiej rejestracji
  3. Wybrać rodzaj gry: OTWARTE i dołączyć do misji Continental

– Wspieramy tę akcję nie tylko jako partner biznesowy Continental, odpowiedzialny za całą kampanię, ale także CSRowo jako zespół Plej, ludzie, którzy chętnie spędzają aktywnie czas i jeśli nasza codzienna aktywność może komuś pomoc, to tym lepiej, chętnie się do tego przyłączymy. W naszej agencji pracuje bardzo wielu aktywnych fanów dwóch kółek, biegania i spacerowania. Aby wesprzeć Misję Continental ogłosiliśmy własną wewnętrzną, plejową rywalizację na rzecz wsparcia Fundacji Moc Pomocy. Planujemy też szereg dodatkowych atrakcji, m.in. wspólne nabijanie kilometrów podczas agencyjnego spaceru integracyjnego. Mamy nadzieję, że uda nam się połączyć przyjemne, czyli ruch na świeżym powietrzu, który wszyscy lubimy, z pożytecznym, czyli pomocą dla Fundacji. Zachęcamy wszystkich do włączenia się w Misję Continental i wspólnego nabijania kilometrów na cel charytatywny w aplikacji Activy – przekonuje Łukasz Gumowski, creative partner w Plej.

Więcej informacji na temat kampanii #RazemNamPoDrodze znajduje się na www.razemnampodrodze.pl.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij