Małgorzata Miaskiewicz awansuje w grupie BBDO

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Małgorzata Miaskiewicz awansuje w grupie BBDO

Małgorzata Miaskiewicz, senior art director w BBDO awansowała na stanowisko head of ecommerce design w Molecular BBDO, globalnym hubie ecommerce w międzynarodowej sieci reklamowej BBDO.

Małgorzata ma na swoim koncie wiele nagród branżowych i blisko 18.letnie doświadczenia zawodowe zdobyte podczas pracy przy kampaniach reklamowych 360, identyfikacjach wizualnych, budowaniu tożsamości marek i ecommerce. Pracowała i pracuje dla wielu marek międzynarodowych firm takich jak Bayer, Pepsico, Mercedes, Mars, Shell, Decathlon, SCJ, Vogue.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jako head of ecommerce design odpowiada za jakość prac projektowych tworzonych przez zespół designerów w Molecular BBDO.

W sumiennej i precyzyjnej procesowej pracy wykorzystuje swoje wykształcenie – jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, ukończyła kierunek Zarządzanie i Marketing w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie a także studia podyplomowe z marketingu internetowego. Uwielbia podróże, narty, książki i czas spędzony z przyjaciółmi. Prywatnie miłośniczka psów, w szczególności swojej suni – wyżlicy weimarskiej.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij