Grupa Lotos sponsorem turnieju golfowego

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Grupa Lotos sponsorem turnieju golfowego

W dniach 1 – 2 września na polu Sand Valley Golf&CC, odbędzie się turniej LOTOS Open dla zawodowców i amatorów. Grupa Lotos po raz pierwszy jest współorganizatorem zawodów golfowe o międzynarodowym charakterze.

Na turnieju wystąpią najlepsi zawodnicy zarówno z Polski, jak i spoza kraju, m.in. Peter Bronson, Kuba Ossowski czy Max Sałuda. Nie zabraknie także osobowości medialnych i sportowców, którzy znani są ze swojej golfowej pasji. Wśród osób zaproszonych na turniej jest m.in. Mateusz Kusznierewicz, Wojtek Łozowski z  zespołem Afromental, Tomasz Iwan, Tadeusz Drozda czy Krzysztof Materna.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Turniej rozgrywany będzie w klasyfikacji stroke play brutto (w osobnych kategoriach dla mężczyzn i kobiet) oraz stroke play netto w grupach handicapowych. Wydarzenie będzie trwało dwa dni. W sobotę odbędzie się Pro-Am, w trakcie którego amatorzy będą mieli szansę rywalizować wspólnie z zawodowcami. W niedzielę zawodnicy profesjonalni rozegrają finałową rundę, a amatorzy wezmą udział w turnieju drużynowym. Pula nagród dla zawodowców sięgnie 40 tys. zł. Amatorzy będą rywalizować o cenne nagrody rzeczowe o łącznej wartości 25 tys. zł.

Turniej LOTOS Open ma stać się prestiżowym, cyklicznym turniejem, o międzynarodowej randze, który na stałe wpisze się do kalendarza największych wydarzeń golfowych w Polsce a jednocześnie będzie znakomitą promocją golfa w Polsce.

Szczegóły na stronie www.lotosopen.pl 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij