Agencja Live Age z projektem Microsoft EduDay 2021

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja Live Age z projektem Microsoft EduDay 2021

9 czerwca odbędzie się ogólnokrajowe, digitalowe wydarzenie Microsoft EduDay 2021 „Jak będzie wyglądać edukacja w przyszłości? Reportaż z życia szkoły”, skierowane do sektora oświaty. Za przygotowanie i realizację projektu odpowiada agencja komunikacji Live Age.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Microsoft EduDay to otwarty projekt skierowany do nauczycieli, dyrektorów szkół i wszystkich zainteresowanych cyfrową edukacją. Jest to cykl wydarzeń, podczas których Microsoft promuje nowoczesną edukację oraz narzędzia i rozwiązania technologiczne, jakie ją wspierają.

Najbliższe wydarzenie, planowane na 9 czerwca to wgląd w edukację przyszłości. Na przykładzie Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Gdyni – Microsoft Showcase School będzie można zobaczyć, jak w praktyce wykorzystywana jest nowoczesna technologia w każdym obszarze życia szkoły. Szkołę odwiedzi Marcin Prokop, a jego przewodnikami po nowoczesnej edukacji będą uczniowie, nauczyciele i dyrektorzy szkoły. Przedstawią uczestnikom wizję szkoły przyszłości, w której technologia jest stałym elementem nauki, rozwoju uczniów i nauczycieli, komunikacji i współpracy, budowania społeczności i zarządzania szkołą. W czasie wydarzenia uczestnikom przekazane zostaną praktyczne wskazówki i rekomendacje wykorzystania nowoczesnej technologii oraz jej wpływu na zarządzanie szkołą, proces dydaktyczny, współpracę, budowanie społeczności szkolnej i realizację projektów.

– Budowanie nowoczesnej edukacji między innymi przez wykorzystywanie technologii to nie tylko potrzeba chwili wywołana koniecznością nauki zdalnej. To także wybieganie w przód i odpowiedź na potrzeby kolejnych pokoleń, dostosowanie tej ważnej dziedziny do coraz bardziej powszechnych standardów technologicznych obecnych w różnych innych sferach naszego życia, a nawet - kreowanie tych standardów. Microsoft ma właściwe narzędzia, którymi może i chce ten cel wspierać i to stało się główną przesłanką naszych edukacyjnych przedsięwzięć - mówi Agata Kapica, industry executive – education sector, Microsoft Polska.

Wydarzenie odbędzie się on-line na platformie Microsoft Teams Live Events, a za jego realizację odpowiada agencja Live Age, która od 10 lat wspiera Microsoft w zakresie działań event marketingowych offline i online. W ramach działań na rzecz edukacji, agencja prowadzi dla Microsoft także projekt „Akademia Cyfrowego Edukatora – Microsoft dla Edukacji”, w którym co miesiąc od września 2020 r. pojawiają się po trzy nowe webinary miesięcznie dla nauczycieli, dyrektorów i szkolnych administratorów IT. Udział w nich bierze zwykle od kilkudziesięciu do około 500 uczestników. Po wydarzeniach na żywo materiały umieszczane są na stronie Microsoft, dzięki czemu dostępne są dłużej i dla szerokiego grona odbiorców.

– Nasza współpraca z Microsoft to od dawna coś więcej niż realizacja projektów eventowych. To prawdziwy experience marketing, który wspiera markę w różnych obszarach i w stosunku do różnych odbiorców. Bez przywiązania do jednego formatu czy narzędzia – dlatego online nie był tu dla nas zaskoczeniem. Konferencje offline, wydarzenia online, digital content – to tylko taktyka, którą dobieramy w zależności od potrzeb i okoliczności, by jak najlepiej zrealizować cele marki – mówi Dominik Górka, co-CEO i dyrektor kreatywny Live Age.

Live Age to agencja komunikacji live, która działa na rynku od 1999 roku. Obsługuje między innymi takich klientów, jak: Microsoft, OLX, Ringier Axel Springer Polska, Husqvarna, Henkel. W 2021 r. została potrójnym laureatem 11. edycji międzynarodowego konkursu Global Eventex Awards, między innymi za najlepszą konferencję online na świecie. Otrzymała także trzy nagrody w konkursie MP Power Awards 2020, w tym MP Power 12 – agencja eventowa.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij