Weronika i Maciej, czyli komiksowi bohaterowie w kampanii promującej Centrum Rozwoju Pralnictwa w Łodzi

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Weronika i Maciej, czyli komiksowi bohaterowie w kampanii promującej Centrum Rozwoju Pralnictwa w Łodzi

Innowacje i nowoczesne technologie to jeden z filarów BSH. Dlatego firma rozszerza dział R&D w Łodzi, a w kampanię rekrutacyjną włącza Weronikę i Maćka, rysunkowych bohaterów.

Kampania wspiera strategiczne zmiany w obszarze działu rozwoju, m.in. rozbudowę zespołu i pozyskanie nowych pracowników. W ramach działań stworzone zostały komiksy, które w humorystyczny sposób ukazują benefity, a także atmosferę pracy w Dziale R&D w Łodzi.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Weronika jest doświadczoną entuzjastką technologii, a do tego chętnie dzieli się wiedzą. Maciej to młody, nieco porywczy fan innowacji i wszelkich nowinek. Wspólnie pracują nad projektami. W formie zabawnych dialogów prezentują historie z życia pracowników R&D.

– Autentyczne historie opowiadane w humorystyczny sposób pokazują, jak pracuje się w Centrum Rozwoju Pralnictwa. Dzięki Maćkowi i Weronice możemy zaprezentować, czym na co dzień zajmują się nasi pracownicy, opowiedzieć co nas wyróżnia i co motywuje do pracy – mówi Artur Salon, dyrektor Centrum Badań i Rozwoju Pralnictwa BSH w Łodzi.

Materiały reklamowe widoczne są na billboardach na terenie Łodzi, a także w kanałach online, w tym mediach społecznościowych. Za projekt i jego realizację odpowiada zespół employer brandingowy BSH, złożony z przedstawicieli działów HR i PR oraz agencji Pracownia EB.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij