Netflix otworzył sklep z ubraniami i gadżetami inspirowanymi serialami i samą marką

eCommerce

Netflix otworzył sklep z ubraniami i gadżetami inspirowanymi serialami i samą marką

W Netflix.shop można kupić przedmioty nawiązujące do znanych produkcji platformy streamingowej. Wśród produktów znalazły się artykuły inspirowane serialem „Lupin”, przygotowane we współpracy z Musée du Louvre.

Nie było wielkiej premiery, a nowo otwarty sklep platformy streamingowej i tak odbił się szerokim echem. Mowa o nowym pomyśle Netflixa, który postanowił tym samym rozszerzyć swoją działalność i jeszcze lepiej zarobić na stworzonych przez siebie produkcjach. A potencjał na zarobek jest bardzo duży - w końcu wiele seriali ma już status kultowy, a ich fani lubią się utożsamiać z ulubionymi tytułami. Potwierdzeniem tej teorii są chociażby limitowane kolekcje ubrań w popularnych sieciówkach odzieżowych (Zaraz, Bershka), które cieszą się dużym powodzeniem. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W końcu jednak sam Netflix postanowił zmonetyzować swoje seriale i pójść bardziej zdecydowanie w produkt fizyczny. Od kilku dni można już kupować w sieci produkty nawiązujące do produkcji giganta streamingowego. W ofercie znajdziemy m.in. streetwearowe ubrania i figurki nawiązujące do anime „Yasuke” i „Eden”. Fani serialu „Lupin” również znajdą coś dla siebie - jeszcze w tym miesiącu do oferty trafią akcesoria dekoracyjne inspirowane tą produkcją, które w dodatku powstały we współpracy z Musée du Louvre.

Firma zapowiada, że wkrótce pojawią się kolekcje inspirowane „Wiedźminem” i „Stranger Things”, a także ubrania z logotypami od japońskiego domu mody Beams.

Te produkty z limitowanej edycji dołączą do asortymentu produktów, które Netflix udostępnił za pośrednictwem partnerów. Na przykład w Targecie można znaleźć gamę produktów z „Yasuke”.

 

Na razie sklep obsługuje jedynie dostawy na terenie Stanów Zjednoczonych, ale w nadchodzących miesiącach jego działalność rozszerzy się na inne kraje.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij