Hardmade City Festival startuje już 25 czerwca

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Hardmade City Festival startuje już 25 czerwca

Hardmade to nowa generacja piwa dla nowego pokolenia młodych dorosłych. Zna swoich ludzi i wie za czym tęsknią, bo... tęskni za tym samym! Jak chcesz to wpadaj na Hardmade City Festival – 5 miast, 5 stref i 5 weekendów pełnych wolności! Zaczynamy już 25 czerwca!

Na Hardmade City Festival możesz wszystko, ale nie musisz nic – to Twój czas wolny i Twoja decyzja, co z nim zrobisz. Zabawa, muzyka, warsztaty i szansa, żeby kogoś poznać. Jak chcesz to spróbuj czegoś nowego albo nie – bo prawdziwa wolność jest wtedy, kiedy nie musisz wybierać. Na Hardmade City Festival wyluzujesz przy dźwiękach takich artystów, jak – Robag Wruhme, Foolik, Super Flu, a jeśli akurat masz inne flow to czekają na Ciebie joga, warsztaty DJskie, speed dating i silent disco!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Wiemy, że ostatnie dwa lata nie pozostały bez echa w świadomości młodej grupy docelowej. Poczucie straconego czasu - “najlepszych lat” i chęć ich nadrobienia są ogromne - presja znowu rośnie. Dlatego stworzyliśmy Hardmade City Festival - dzienny miejski festiwal, który uwalnia Cię od “muszę”, a głośno i świadomie mówi “mogę”. Zabawa, wolność, relaks, ale bez presji, o to właśnie chodzi! – mówi Ewelina Zacharczuk, brand manager, Kompania Piwowarska.

Hardmade Kompanii Piwowarskiej niczego nie narzuca, zachęca do podejmowania decyzji w zgodzie z samym sobą. Przeciwstawia się wszechobecnej presji i wie, że łatwiej powiedzieć tak, jeśli możesz powiedzieć nie. Dlatego Hardmade City Festival to ulubione miejskie miejscówki, różne miasta, różni artyści i różne atrakcje – Ty wybierasz! Nawet to, czy wpadniesz w dzień czy w nocy.

  • Warszawa, Lunapark, 25-27.06.2021
  • Wrocław, Stara Odra, 9-11.07.2021
  • Gdańsk, 100cznia, 23-25.07.2021
  • Chałupy, Bedroom Beach, 5-6.08.2021
  • Poznań, Nurt, 20-22.08.2021

Szczegóły i rozkład jazdy znajduje się na stronie www.hardmade.pl

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij