Irlandia sięga po sceny z popularnej gry, aby zachęcić do odwiedzenia kraju

Irlandia sięga po sceny z popularnej gry, aby zachęcić do odwiedzenia kraju

W celu przyciągnięcia turystów w sezonie letnim, Irlandia pokazuje walory swojego kraju w klipie będących kompilacją scen ze znanej produkcji. Czy dzięki takiej promocji gracze będą chcieli zobaczyć tamtejsze krajobrazy na żywo?

Pierwszy dodatek do gry Assassin’s Creed o nazwie „Wrath of the Druids”, przenosił głównego bohatera Vikinga Eivora do Irlandii – dzięki temu w tej znakomitej graficznej produkcji mogliśmy zobaczyć wiele słynnych zabytków kraju, w tym architekturę Dublinu, Benbulben i wyjątkową formację skalną o nazwie Grobla Olbrzyma.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Firma Ubisoft, czyli producent gry, połączył siły z Tourism Ireland, aby stworzyć 38-sekundowy klip promujący przepiękne scenerie Irlandii. Widzimy w nim kompilację scen z gry i rzeczywistych ujęć irlandzkich krajobrazów, które razem stworzyły bardzo zachęcający obraz dla potencjalnego turysty.

– Ubisoft wykonał niesamowitą robotę, ożywiając celtycką Irlandię i pokazując ją z imponującą szczegółowością – mówi Mark Henry, główny dyrektor marketingu w Tourism Ireland, na łamach Eurogamer) – Nasza kampania w zabawny i innowacyjny sposób zwraca uwagę na Irlandię wśród społeczności graczy. Chcemy wzbudzić ciekawość tej grupy polecanymi przez nas lokacjami i tym samym zainspirować ich do przyjazdu do nas, aby zobaczyli to wszystko na własne oczy – dodaje Henry.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij