Symfonia rozpoczyna współpracę z SEC Newgate CEE

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Symfonia rozpoczyna współpracę z SEC Newgate CEE

Nowym klientem agencji została Symfonia, jeden z największych w Polsce producentów oprogramowania ERP. SEC Newgate CEE całościowo odpowiada za działania marketingowe oraz Public Relations w ramach kampanii wsparcia cyfryzacji polskiego sektora MŚP „Optymizacja”.

Symfonia to jeden z największych polskich producentów systemów ERP, który od 25 lat tworzy programy wspierające optymalizację biznesu polskich małych i średnich firm. W marcu tego roku firma zmieniła inwestora. Za 325 mln zł do Grupy Sage przejął ją fundusz Mid Europa Partners, który specjalizuje się w inwestowaniu w czempiony zakorzenione w Europie Środkowo-Wschodniej w szybko rozwijających się sektorach, m.in. nowych technologii. Symfonia dołączyła do grona najbardziej innowacyjnych polskich firm – Allegro, Displate i Intive – w które w ostatnim czasie zainwestowała Mid Europa Partners.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

SEC Newgate CEE wesprze kompleksowo markę Symfonia w projektach komunikacyjnych skierowanych do polskich firm w ramach kampanii „Optymizacja”. Agencja odpowiada za komunikację 360 - działania reklamowe, digital oraz Public Relations.

– Symfonia od lat prowadzi działania edukacyjne promując w Polsce transformację cyfrową. Cieszę się, że jako Agencja możemy wesprzeć naszego Klienta w jego długoterminowej strategii podnoszenia poziomu cyfryzacji sektora MŚP i jej komunikowaniu – mówi Sebastian Hejnowski, prezes zarządu SEC Newgate CEE. Podejmowane przez nas wspólnie działania informacyjne mają szczególny wymiar zwłaszcza teraz, kiedy polskie firmy – po kilkunastu ostatnich miesiącach – dziś śmielej mogą inwestować w cyfryzację i wykorzystać szanse, jakie daje in aktualny wzrost gospodarczy – dodaje Sebastian Hejnowski.

SEC Newgate CEE to agencja Public Affairs, Public Relations i Creative, która powstała w grudniu 2020 roku. Współzałożycielami i współwłaścicielami agencji są Zofia Bugajna-Kasdepke, Sebastian Hejnowski oraz Joanna Poniatowska. Od marca br. większościowym udziałowcem firmy jest grupa SEC Newgate, notowana na giełdzie w Londynie globalna sieć PR, która posiada 36 biur na 6 kontynentach. Biuro w Warszawie działa jako regionalny hub na rynki Europy Środkowo-Wschodniej dla całej sieci SEC Newgate. Firma stawia na głęboką wiedzę specjalistyczną w konkretnych sektorach rynku oraz usługach. Istotnym wyróżnikiem SEC Newgate CEE jest dostęp do konsultantów o tak wysokim profilu zawodowym, potwierdzonym zawodowymi sukcesami i różnorodnością zrealizowanych kampanii.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij