Restauracja KFC w formie jurty, która wpisuje się w pustynny krajobraz

Restauracja KFC w formie jurty, która wpisuje się w pustynny krajobraz

KFC często dostosowuje styl swoich restauracji do lokalnej architektury lub po prostu otoczenia. Okazuje się, że jeden z ich punktów znajduje się na mongolskiej pustyni i idealnie wpisuje się w tamtejszy krajobraz.

To nie jest baza noclegowa dla turystów ani stacja badawcza na powierzchni Marsa. Ta zlokalizowana na terenie mongolskiego kurortu Xiangshawan (Whistling Dune Bay jurta, dzięki swojemu designowi zapiera dech w piersiach odwiedzających. Co więcej, jest to nowy punkt sieci KFC, która została tak zaprojektowana, aby jak najlepiej wpisać się w pustynny krajobraz.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Restauracja KFC została w taki sposób zaprojektowana, aby jak najbardziej przypominała typową pustynną jurtę i nie wyróżniała się zbytnio z otoczenia. W kopule znajduje się małe okienko do zamawiania jedzenia, gdzie można kupić gofry, lody i zimne napoje. Miłośników przekąsek tej marki na pewno zdziwi fakt, że w jurcie nie można kupić słynnego kurczaka w panierce, ale w tym wypadku zdecydowano się wyłącznie na sprzedać deserów i małych przekąsek.

Chińskie serwisy informacyjne donoszą, że punkt został otwarty w styczniu 2020 roku, ale dopiero teraz został dostrzeżony przez media społecznościowe. Internauci żartobliwie komentują nietypową restaurację i zastanawiają się, czy restauracja dostarcza swoje jedzenie na wynos na wielbłądach.

PS 

KFC nie pierwszy raz zaskakuje nietypową dystrybucją swoich produktów. Jakiś czas temu australijski oddział KFC wprowadził do swojej oferty „usługę weselną”, dzięki której wybrane osoby będą mogły wziąć ślub w lokalu popularnej sieci i to całkowicie za darmo.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij