Integracja dietetycznego Programu Activii z Listonic

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Integracja dietetycznego Programu Activii z Listonic

Program Activii to mobilna aplikacja ze spersonalizowanymi poradami dietetyka, trenera fitness i stylistki. Każdy plan diety można wygodnie zapisać w postaci list zakupów Listonic.

Dzięki dołączeniu do Programu Activii otrzymujemy bezpłatny miesięczny plan treningowy, codzienne porady stylisty i 30-dniową dietę składającą się z pięciu różnych posiłków każdego dnia. Każdy z przepisów na śniadanie czy kolację można zapisać w postaci listy zakupów Listonic. Robimy to klikając przycisk „Dodaj do listy zakupów Listonic” znajdujący się pod każdym spisem składników do posiłku.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W głównym menu aplikacji można wybrać specjalną opcję „Lista zakupów” i jednym kliknięciem zapisać na liście wszystkie składniki potrzebne nie tylko do jednego posiłku, także do wszystkich dań w danym dniu lub tygodniu diety w Programie Activii.

Program Activii jest kolejną aplikacją mobilną wykorzystującą Przyciski Listonic. Wcześniej instalowane były w aplikacjach z przepisami kulinarnymi, m.in. Przepisy.pl czy Kuchnia+. Przyciski „Zamień na listę zakupów” można znaleźć także na ponad 400 blogach i serwisach z przepisami kulinarnymi. Listonic rozwija możliwość szybkiego zapisywania przepisów na liście zakupów, aby uławiać i upowszechniać korzystanie z wirtualnych propozycji na potrawy. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij