BISAF przekazał maseczki seniorom i wolontariuszom

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
BISAF przekazał maseczki seniorom i wolontariuszom

42 tysiące maseczek przekazała firma BISAF dwóm organizacjom: Caritasowi oraz Stowarzyszeniu mali bracia Ubogich. Maseczki FFP2 i FFP3 polskiego producenta zostały rozdane wiosną wśród podopiecznych oraz wolontariuszy obu organizacji.

Jak ważna jest ochrona osobista podczas pandemii COVID-19, nie trzeba przypominać. Jest ona istotna zwłaszcza podczas kolejnych fal zachorowań, z których następna prawdopodobnie czeka nas na jesieni. Maseczki, których używamy, są tym skuteczniejsze, im bardziej są dopasowane do twarzy oraz im lepsze mają filtry. Oczywiście najwygodniejsze są te, przez które dobrze się oddycha, i w których nie zaparowujemy sobie okularów. Maseczki FFP2 i FFP3 polskiej marki BISAF spełniają wszystkie te kryteria.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

42 tysiące maseczek dla seniorów

42 tysiące maseczek tego właśnie typu BISAF przekazał dwóm organizacjom pozarządowym, które opiekują się osobami starszymi. Maseczki pojechały do Stowarzyszenia mali bracia Ubogich oraz do Caritas Polska.  

– Przekazane przez firmę BISAF profesjonalne maseczki są znaczącym wkładem w ochronę naszych podopiecznych w prowadzonych przez Caritas Polska i inne instytucje kościelne domach opieki dla seniorów. Jesteśmy wdzięczni za to wsparcie, bo w warunkach pandemii środki ochrony osobistej są niezbędne – mówi Małgorzata Jarosz-Jarszewska, koordynator programów społecznych Caritas Polska.

– Zwłaszcza osoby starsze, szczególnie narażone na zagrożenia związane z koronawirusem, powinny być wyjątkowo starannie chronione – podkreśla.

Chrońmy się także latem

O ochronie przed wirusami także podczas wakacyjnych wyjazdów przypomina natomiast Barbara Caban ze Stowarzyszenia mali bracia Ubogich:

– Dla osamotnionych seniorów kontakty międzyludzkie są niezwykle ważne. Dlatego z radością oczekują na jednodniowe wycieczki organizowane dla nich przez wolontariuszy. Wakacyjne plany przygotowane z myślą o naszych podopiecznych spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa związane z pandemią Covid-19. Przekazane przez BISAF maseczki ułatwią ochronę naszych wolontariuszy i podopiecznych – podkreśla.

Większość z nas nie wyobraża już sobie jazdy pociągiem czy wizyty w sklepie bez maseczki. Warto zwrócić uwagę, by były one dobre jakościowo i faktycznie przyczyniały się do zwiększenia naszego bezpieczeństwa – także wtedy, gdy nie jesteśmy jeszcze seniorami.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij