Airbnb zapowiada interaktywne atrakcje z udziałem sportowców olimpijskich

Airbnb zapowiada interaktywne atrakcje z udziałem sportowców olimpijskich

Za kilka dni ruszą Igrzyska Olimpijskie Tokyo 2020. Będzie to wydarzenie wyjątkowe, ponieważ w tym roku odbędzie się bez udziału publiczności na żywo. Airbnb wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kibiców i daje im możliwość nawiązania kontaktu ze sportowcami za pośrednictwem swojego nowego programu.

Airbnb nawiązało współpracę z Międzynarodowym Komitetem Olimpijskim (MKOl) i Międzynarodowym Komitetem Paraolimpijskim (IPC). W wyniku współpracy powstał program, dzięki któremu kibice będą mieli ponad 200 okazji do tego, by nawiązać kontakt z ulubionymi sportowcami olimpijskimi i paraolimpijskimi. Interakcje online będą odbywały się za pośrednictwem połączeń wideo.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Rozmowy wideo będzie można odbyć ze sportowcami startującymi w tegorocznych igrzyskach, a także z emerytowanymi gwiazdami sportu. Lista obejmuje ponad 50 dyscyplin sportowych i 30 krajów. Gospodarzami spotkań na platformie Zoom będą sami sportowcy, z którymi fani będą mogli nawiązać bezpośredni kontakt.

Airbnb daje też możliwość uczestniczenia w wybranych wydarzeniach związanych z tegorocznymi  igrzyskami olimpijskimi. Internauci mogą wykupić bilet wstępu na „Za kurtyną ceremonii otwarcia”, czyli wirtualną wizytę na uroczystości związane z otwarciem igrzysk. Koszt wejściówki online wynosi 30 dolarów.

Airbnb zapowiedziało, że podobne akcje z udziałem sportowców będzie prowadzić cały rok, nawet po zakończonych igrzyskach olimpijskich.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij