Aleksandra Paszkiewicz dołącza do Netguru jako head of people, Katarzyna Rój została pierwszą head of talent acquisition

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Aleksandra Paszkiewicz dołącza do Netguru jako head of people, Katarzyna Rój została pierwszą head of talent acquisition

Do zespołu Netguru dołączyła Aleksandra Paszkiewicz, która objęła stanowisko head of people. W maju br. firma utworzyła także rolę head of talent acquisition, którą pełni Katarzyna Rój.

Netguru, polska spółka akcyjna oferująca usługi doradztwa w zakresie tworzenia oprogramowania i projektowania produktów cyfrowych, pochwaliła się kluczową zmianą w zespole managerskim. Do firmy dołączyła Aleksandra Paszkiewicz, która objęła funkcję head of people. Paszkiewicz jest managerką z doświadczeniem w strategicznym zarządzaniu HR, komunikacją wewnętrzną i marką pracodawcy. Ma doświadczenie w budowaniu rozwiązań z zakresu pozyskiwania i rozwoju talentów oraz tworzenia rozwiązań dla zmieniających się organizacji. W Netguru odpowiada za rozwój środowiska pracy blisko 800-osobowego zespołu, kierując się misją uzyskania tytułu najlepszego pracodawcy technologicznego na świecie. Przed dołączeniem do Netguru pełniła rolę chief human resources officer w Nationale-Nederlanden, z którym na seniorskich stanowiskach związana była przez ponad dziesięć lat.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W maju b.r. spółka ogłosiła także utworzenie nowego stanowiska: head of talent acquisition. Nową rolę objęła Katarzyna Rój, do której zadań należy m.in. koordynacja działań rekrutacyjnych firmy oraz współpracy z zewnętrznymi partnerami pozyskującymi kandydatów dla Netguru. Przed dołączeniem do Netguru odpowiadała za wdrażanie i realizację strategii rekrutacyjnych, koordynowała regionalne działania zespołów rekrutacyjnych jako dyrektor ds. Rekrutacji na Europę Środkowo-Zachodnią w Luxoft, gdzie spędziła przeszło dziesięć lat.

– Pandemia Covid-19 wymusiła przyśpieszoną transformację cyfrową wielu organizacji, co z kolei podniosło popyt na związane z tym usługi – tłumaczy Marek Talarczyk, CEO Netguru. – Aspirując do grona najlepszych pracodawców sektora technologicznego na świecie musimy nie tylko dbać o potrzeby i satysfakcję naszego zespołu, ale też tak budować ofertę, by przyciągała najlepsze talenty na rynku pracy. Cieszę się, że Aleksandra i Katarzyna zgodziły się dołączyć do Netguru i pokierować tymi obszarami. – dodaje Talarczyk.

Powyższe zmiany w składzie managerskim są kolejnymi, jakie Netguru ogłosiło w ostatnich miesiącach. W marcu br. na stanowisko Head of Growth awansowała Aleksandra Prejs, natomiast Mateusz Czajka został pierwszym chief delivery officerem w historii firmy.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij