Marki piw Carlsberg Polska z atrakcjami na Jarmarku św. Dominika w Gdańsku

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Marki piw Carlsberg Polska z atrakcjami  na Jarmarku św. Dominika w Gdańsku

Tradycja odbywającego się w sercu Gdańska Jarmarku św. Dominika sięga już 761 lat. Z tej okazji szereg atrakcji dla gości odwiedzających miasto przygotowały marki z grupy Carlsberg Polska. Okocim – Partner Strategiczny Jarmarku, zaprasza do Strefy Beczki Okocimskiej na Wyspie Ołowiance, a marka Somersby organizuje kino plenerowe. Swoje produkty zaoferują również marki Kasztelan, Garage i Grimbergen.

 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W programie tegorocznego Jarmarku są atrakcje dla lubiących spędzać czas spokojnie, familijnie, jak i dla osób stale poszukujących wrażeń oraz emocji. Dlatego motywem przewodnim 761. Jarmarku św. Dominika są „kolory życia” obrazujące wielobarwność tego wydarzenia.

W tegorocznym Jarmarku weźmie udział ponad 650 wystawców. Wśród nich nie zabraknie marek piwnych z grupy Carlsberg Polska. Marka Okocim, która może pochwalić się ponad 175-letnią tradycją, już po raz kolejny jest Partnerem Strategicznym Jarmarku. Na Wyspie Ołowiance stanie Strefa Beczki Okocimskiej z szeroką ofertą piw Okocim oraz okazją do poszerzenia swojej wiedzy o piwie i zagrania w „piwne” gry. W tym samym miejscu 30 lipca odbędzie się wieczór filmowy z Somersby, podczas którego będzie można obejrzeć film „Hiszpański Temperament” i ochłodzić się bezalkoholowym piwem Somersby. Podczas Jarmarku będzie można również spróbować napojów piwnych marki Garage, a także skorzystać ze strefy Kasztelana.

Jarmark św. Dominika tradycyjnie potrwa ponad 3 tygodnie: od 24 lipca do 15 sierpnia 2021 r. i obejmie powierzchnię ok. 45 tys. m kw. w zabytkowym centrum Gdańska.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij