Adrian Meronk nowym ambasadorem Land Rover

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Adrian Meronk nowym ambasadorem Land Rover

Adrian Meronk, najlepszy golfista w Polsce, uczestnik najważniejszych golfowych turniejów i pierwszy Polak, który wziął udział w prestiżowych zawodach US Open został ambasadorem marki Land Rover.

Land Rover to wiodący na świecie producent luksusowych pojazdów terenowych z napędem na cztery koła. Swoim klientom oferuje unikatowe połączenie ducha brytyjskości, niezapomnianych wrażeń z jazdy oraz niezrównany dostęp do wiodących, światowych rozwiązań w dziedzinie technologii i zrównoważonego rozwoju.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nowym ambasadorem marki został Adrian Meronk – jeden z najbardziej utalentowanych golfistów na świecie, który ma za sobą już wielki sukces – udział w prestiżowych zawodach US OPEN.

W Land Roverze pojazd i kierowcę łączy wspólna przygoda, by ruszać dalej i odkrywać nowe miejsca – fizycznie i emocjonalnie. Wkraczając na nowy grunt, stawiając czoła nowym wyzwaniom, każdy kierowca Land Rovera może dążyć do realizacji upragnionych celów.

– Samochód w świecie golfa jest bardzo ważny. Pola golfowe są zazwyczaj oddalone od miasta, na łonie natury. Trzeba się jakoś na nie dostać, a głównym środkiem transportu jest samochód. Mam też dużo rzeczy do zapakowania – torba golfowa i na siłownię, buty. Od tego roku Land Rover zaangażował się w polskiego golfa i nawiązaliśmy kontakt. Jestem bardzo zadowolony, że udało nam się sfinalizować współpracę. Bardzo lubię tę markę, dobrze się prezentuje i idealnie pasuje do świata golfa – komentuje Adrian Meronk

W tym roku Land Rover został strategicznym partnerem PGA Polska – Stowarzyszenia Zawodowego Golfa. W ramach współpracy brytyjska marka zaprezentuje swoją flotę do jazd testowych oraz będzie wspierać graczy na polach golfowych, na których organizowane będą turnieje PGA Polska. W trakcie rozgrywek i turniejów wszyscy uczestnicy oraz goście będą mogli skorzystać z jazd testowych samochodami, a także zapoznać się z ofertą marki. Land Rover wraz z PGA planuje szereg innych działań, mających na celu wsparcie popularyzacji golfa w Polsce.

– Bardzo się cieszę na współpracę z Adrianem. To niezwykle utalentowany i pracowity golfista, który może już w najbliższej przyszłości osiągnąć ogromny sukces. Jako Land Rover chcemy towarzyszyć mu podczas kolejnych turniejów i wspierać go. Dla nas to naturalne połączenie pięknego sportu wywodzącego się z Anglii, zdobywającego w Polsce coraz szersze grono wielbicieli, z legendarnymi i wyjątkowymi brytyjskimi samochodami. Zarówno filozofia tego sportu, jak i jego wartości są nam bliskie, dlatego postawiliśmy na najlepszego golfistę w kraju – podsumowuje Łukasz Goździor, dyrektor marketingu, Inchcape JLR Poland.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij