WCGC Poland 2021 już 12 września

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
WCGC Poland 2021 już 12 września

World Corporate Golf Challenge Poland to polska edycja największego korporacyjnego turnieju golfowego świata. W tym roku nasze krajowe rozgrywki odbędą się w niedzielę, 12 września, na polu golfowym Sobienie Królewskie Golf & Country Club. W turnieju weźmie udział 40 2-osobowych drużyn. Zapisy i szczegóły dostępne są na www.wcgc.pl. Zwycięska drużyna otrzyma awans do międzynarodowego finału na polu Oitavos Dunes w Portugalii, zakwaterowanie w pięciogwiazdkowym hotelu The Oitavos, a także bilety lotnicze, stroje narodowej reprezentacji i wiele innych niespodzianek. Organizatorem WCGC Poland jest agencja Plej.


Drużynowe zawody golfowe dla przedstawicieli biznesu to okazja do aktywności sportowej, networkingu, a także możliwość promocji biznesów uczestników. Zwycięska drużyna wyjedzie na światowe finały do Cascais w Portugalii, które w tym roku odbędą się w terminie 1-5 listopada, i na arenie międzynarodowej będzie reprezentować nasz kraj oraz swoją firmę.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Od momentu powstania turnieju, 28 lat temu, w rozgrywkach regionalnych i globalnych udział wzięło ponad 1 000 000 golfistów. Lokalne turnieje WCGC odbywają się w ponad 40 krajach na 5 kontynentach i co roku przyciągają ponad 15 000 graczy. Warto dodać, że finały World Corporate Golf Challenge to nie tylko turniej – podczas trwającego kilka dni wydarzenia, gracze mają okazję spotkać światowych ambasadorów WCGC, wziąć udział w uroczystej gali i innych imprezach towarzyszących, szkolić swoje umiejętności pod okiem sław, jak również zwiedzić malownicze Cascais i okolice.

Podstawowe zasady:

  1. Dwuosobową drużynę wystawia FIRMA, więc potrzebnych jest dwóch/dwoje golfistów.
  2. Członkowie drużyny NIE MUSZĄ być pracownikami firmy wystawiającej drużynę. Są jej REPREZENTANTAMI.
  3. Członkowie drużyny mogą być znajomymi golfistami lub powiązanymi biznesowo z firmą wystawiającą drużynę (KLIENT, PARTNER HANDLOWY).
  4. Jedna firma może wystawić WIĘCEJ NIŻ JEDNĄ drużynę.
  5. Członkowie drużyny muszą być AKTYWNYMI GOLFISTAMI.
  6. WYNIK GOLFOWY jest ważny – podczas turnieju finałowego, który odbędzie się 12 września zostanie wyłoniona jedna drużyn która otrzymuje awans do finału i jedzie na światowe finały WCGC w CASCAIS w PORTUGALII.
  7. WCGC poprzez międzynarodowe środowisko uczestników cyklu gwarantuje rozpoznawalność firmy i daje okazję do nawiązania cennych kontaktów biznesowych.

Partnerami WCGC Poland 2021 są Plej, Mercedes Benz - Auto Idea, Sobienie Królewskie Golf & Country Club, Legia Tenis & Golf, Johnnie Walker, Grupa e4e, Callaway, Bunkier Store, Odyssey, Headwear Professionals oraz Woodstories.

Wydarzenie patronatem medialnym objęły redakcje: MMP, MMP Online, MMP24, OOHmagazine, Think MICE oraz MeetingPlanner.pl.

Zapisy i więcej informacji na www.wcgc.pl

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij