Adam Driver jako centaur w kampanii Burberry

Adam Driver jako centaur w kampanii Burberry

Od kilku dni głośno mówi się o nowej kampanii brytyjskiego domu mody, który tworzy również własną linię zapachów. W sesji zdjęciowej i w wideo bierze udział aktor Adam Driver, który po tej kreacji od razu dostał tytuł „seksownego centaura”.

Adam Driver to amerykański aktor znany z takich filmach jak „Paterson", „Czarne bractwo. BlacKkKlansman", „Historia małżeńska", czy jako Kylo Ren w hicie „Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy". Szczególną popularność przyniosła mu ostatnia z ról - tam też po raz pierwszy gwiazdor dał się poznać od nieco innej strony i mogliśmy zobaczyć jego muskulaturę. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Świetną dyspozycję fizyczną aktora możemy teraz zobaczyć w najnowszej kampanii brytyjskiego domu mody Burberry, który jest też producentem autorskiej linii zapachów. Driver został ambasadorem nowych perfum Burberry Hero i od razu wzbudził poruszenie swoją kreacją w produkcji reklamowej.

Już same zdjęcia słynnego fotografa Maria Sorrentiego robią wrażenie - aktor dobrze odnalazł się w roli silnego bohatera. Jak podsumowują przedstawiciele marki: „uosabiający ducha zapachu Adam Driver to człowiek poszukujący wolności i osobistej przemiany. Nieograniczony konwenansami, silny i wyrafinowany – współczesny bohater”.

Jednak najbardziej intrygujące jest wideo (autorstwa reżysera Jonathana Glazera), w którym widzimy scenę, w której Adam Driver gwałtownie się zrywa i biegnie po piaszczystej plaży w kierunku wody. Towarzyszy mu cwałujący koń, aż w końcu zarówno aktor jak i zwierzę zatapiają się w otchłani oceanu. Świetnie zmontowane podwodne ujęcia pokazują, jak mężczyzna i koń wspólnie bardzo swobodnie poruszają się w wodzie. Na końcu widzimy już tylko jedną postać, której sylwetka zarysowuje się w świetle - okazuje się, że jest hybryda człowieka i konia. Abstrakcyjnie, nastrojowe i tajemniczo. A to wszystko w rytmie klimatycznego utworu „Two Weeks” artystki FKA Twigs.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij