Hochland Polska partnerem wydania Poradnika młodych ratowników Ziemi PWN

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Hochland Polska partnerem wydania Poradnika młodych ratowników Ziemi PWN

Hochland Polska z dumą i radością angażuje się w różnego typu inicjatywy mające na celu promowanie postaw proekologicznych, edukację i dbałość o środowisko naturalne. Tym razem firma została Partnerem wydania Poradnika młodych ratowników Ziemi PWN autorstwa Tomasza Samojlika.

W misji i strategii działań Hochland Polska działania na rzecz zrównoważonego rozwoju zajmują niezwykle ważne miejsce. Realizowane są one zarówno w ramach organizacji (np. poprzez proekologiczną optymalizację procesów czy opakowań), jak i w inicjatywach zewnętrznych. Budowanie właściwych postaw w duchu dbania o naturę najlepiej realizuje się poprzez edukację – kreatywną, nowoczesną, zachęcającą do poznania eko-wyzwań i możliwości. Dlatego też Hochland Polska został partnerem wydania Poradnika młodych ratowników Ziemi PWN.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Autor książki – Tomasz Samojlik jest dr. hab. nauk biologicznych, autorem wielu książek i komiksów, który popularyzuje naukę i postawy proekologiczne zarówno wśród starszych, jak i młodszych czytelników. Publikacja w niezwykle ciekawy, przystępny, a jednocześnie ambitny sposób przybliża dzieciom i młodzieży szkolnej zagadnienia z zakresu ekologii, biologii, zmian klimatycznych czy szeroko rozumianej ochrony środowiska. Na bazie rysunków, schematów, infografik czy komiksów objaśnia zagadnienia i podpowiada, jak małymi krokami i we własnym zakresie można pozytywnie wpływać na otoczenie.

Hochland Polska wspiera tę inicjatywę z wielką dumą i przekonaniem, że ugruntowanie pozytywnych praktyk proekologicznych wśród najmłodszych zaowocuje w przyszłości pokoleniem świadomych konsumentów, którzy dbają o wspólne dobro, jakim jest środowisko naturalne.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij