Mateusz Bachłaj dołącza do Kool Things jako senior PR manager

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Mateusz Bachłaj dołącza do Kool Things jako senior PR manager

Z początkiem sierpnia zespół warszawskiej agencji gamingowej Kool Things poszerzył się o nowo utworzone stanowisko, które objął Mateusz Bachłaj. Jako senior PR manager będzie odpowiedzialny m.in. za koordynację obsługi public relations Razer w Polsce, Rosji, Turcji, na Węgrzech oraz w Czechach.

Mateusz Bachłaj wcześniejsze doświadczenie zdobywał w TVN 24 oraz w krakowskiej agencji WĘC Public Relations, z którą był związany przez blisko trzy lata na stanowiskach PR executive, senior PR executive oraz PR Specialist – Teamleader. Od 2017 roku odpowiadał za działania dla firm związanych z branżą gamingową, esportową i technologiczną. Wśród obsługiwanych klientów znajdowały się takie marki jak Acer, Predator, ADATA, XPG, a także Polska Liga Esportowa i Fantasyexpo.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Od czerwca 2020 roku pracował w nazwa.pl jako PR manager, gdzie był odpowiedzialny za przegląd i realizację strategii komunikacyjnej spółki, integrację kanałów marki, działania kryzysowe, PR korporacyjny, PR produktowy, media relations, realizację planów mediowych oraz współpracę z liderami opinii i influencerami.

Mateusz Bachłaj w Kool Things koordynuje obsługę public relations marki Razer, a w szczególności planuje działania dla zespołu PR. Do jego obowiązków będzie należało także zarządzanie międzynarodową kampanią PR, którą agencja zrealizuje na rzecz chinskiego potentata mediowego, koncernu Bilibili.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij