Nowatorskie rozwiązania systemowe LOTTO dostępne w Żabce

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowatorskie rozwiązania systemowe LOTTO dostępne w Żabce

W sklepach sieci Żabka będzie można zagrać w gry LOTTO bez użycia Lottomatu. Sieć Żabka i Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, rozwinęły bowiem współpracę w oparciu o nowy model, polegający na zintegrowaniu systemów – kasowego Żabki z systemem online Totalizatora Sportowego. Jest to nowatorskie rozwiązanie, dostępne wyłącznie w wybranych sklepach sieci. Integracja systemów Żabki i Totalizatora Sportowego to – w skali światowej – nowe rozwiązanie loteryjne.


Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Totalizator Sportowy to ważny partner Żabki, z którym współpracujemy niezmiennie od 2005 roku. Ciesząc się wzajemnym zaufaniem, w oparciu o dotychczasowe doświadczenia, wspólnie opracowaliśmy nowy model współpracy. Cieszymy się, że to właśnie nasi klienci będą mogli w jeszcze prostszy sposób korzystać na co dzień z możliwości zagrania w swojej ulubionej kolekturze. Warto podkreślić, że wielu klientów miało szczęście trafić wysokie wygrane, grając w LOTTO właśnie w Żabce. Kolejnym naszym klientom życzymy, aby również zostali Lottomilionerami! – powiedział Przemysław Tomaszewski, dyrektor ds. sprzedaży i rozwoju usług w firmie Żabka Polska.

Nowy, innowacyjny model współpracy, który wprowadziły firmy Żabka Polska i Totalizator Sportowy, nie funkcjonował dotychczas w żadnej innej loterii na świecie. Polega on na działaniu zintegrowanych systemów – kasowego Żabki z systemem online Totalizatora Sportowego, w oparciu o dotykowy panel loteryjny. Panel posiada zainstalowaną aplikację terminalową, mającą wszystkie funkcje dostępne w terminalu loteryjnym. Klienci będą mogli skorzystać z oferty loteryjnej i uiścić płatność za nią, bez konieczności dokonywania dwóch osobnych transakcji, co znacznie uprości i przyspieszy całą transakcję. To jeszcze bardziej ułatwi klientom Żabki korzystanie z oferty loteryjnej Totalizatora Sportowego.

Początkowo system ten będzie funkcjonował w wybranych sklepach Żabka, z czasem sieć zamierza wprowadzić go do wszystkich placówek.

– Każdy krok, dzięki któremu można zunifikować kilka usług, a tym samym ułatwić zakupy naszym wspólnym klientom, jest krokiem w bardzo dobrym kierunku. Jestem pewna, że ta współpraca będzie inspiracją do dalszego poszukiwania rozwiązań, które zmienią przyszłość handlu  – mówi Aida Bella, dyrektor Biura Rzecznika Prasowego Totalizatora Sportowego.

Korzystając z oferty LOTTO w Żabce, klienci mają możliwość wyboru szerokiej oferty gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatora Sportowego, w tym gier takich jak Lotto, Mini Lotto, Multi Multi, Eurojackpot, Ekstra Pensja, czy bardzo popularne Zdrapki. Współpraca Żabki z Totalizatorem Sportowym umożliwi również w przyszłości wprowadzenie szeregu nowych rozwiązań loteryjnych oraz dodatkowych obszarów współpracy, takich jak loterie promocyjne, cross-selling i innych akcji promocyjnych skierowanych do klientów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij